Największa polska gwiazda ostatnich tygodni w hicie disco-polo! Niesamowite

Największa polska gwiazda ostatnich tygodni w hicie disco-polo! Niesamowite

Disco polo niejedną ciekawą kombinację już widziało. Tego się jednak nie spodziewaliśmy. Największa gwiazdka ostatnich tygodni wystąpiła gościnnie z wokalistą disco polo. Sami zobaczcie.

Popularność disco polo w Polsce jest niepodważalna. Twórcy, którym uda się przebić przez sporą konkurencję, w znaczący sposób zmieniają swoje życie.

Wygrała Eurowizję, teraz zagrała w klipie disco polo

Disco polo bywa też ciekawym poligonem doświadczalnym dla piosenkarzy spoza tego nurtu. Dla fanów gatunku to ciekawe doświadczenie i możliwość ocenienia, czy "transfer" muzyczny okazał się słuszny. Serwis Disco-polo.info poinformował, że na wspólny projekt z discopolowcem Rompeyem zdecydowała się... zwyciężczyni The Voice Kids i juniorskiej Eurowizji, Roksana Węgiel! Niespełna 14-latka pojawia się w najnowszym klipie zespołu "Mam obsesję". Uzdolniona nastolatka nie śpiewa, pojawia się za to w jako bohaterka klipowego przekazu. Zarówno ona, jak i Marcin Rąpała, lider Rompey, pozują ze swoimi partnerami, ciesząc się we dwoje. Całość wieńczy discopolowa otoczka, z bijącym pozytywem i szczęściem. W takim połączeniu wszelkie troski spadają na plan dalszy.

Forum: Roksana Węgiel jak magnes w branży muzycznej

Wieść o Roksanie Węgiel w teledysku disco polo rozchodzi się szybko. W dyskusji pod teledyskiem większość nawiązań dotyczy właśnie sławnej nastolatki. Część fanów żałuje, że Rompey nie zgodził się na wspólny śpiew, ograniczają rolę dziewczyny tylko do występu wizualnego. - Szkoda, że Roksana nie jest tutaj wokalnie a wizualnie. Ale i tak na plus - czytamy w jednym z komentarzy. Serwis discopolowy przypomina, że nie jest to pierwszy epizod Roksany z tym gatunkiem muzycznym. Czytamy, że już trzy lata temu zagrała pod teledysku do tej muzyki. Teraz razem z Kacprem Korczykowskim odegrała rolę młodej pary, pasując do całościowego przekazu. DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ I FILMEM: Roksana Węgiel pozostaje jednym z gorętszych nazwisk w całej branży muzycznej. Rok 2018 obfitował w spektakularne sukcesy nastolatki. Po zwycięstwie w show "The Voice Kids" Roksana zwyciężyła w juniorskiej wersji Eurowizji, wyróżniając Polskę na cały kontynent. Sukces doceniła Telewizja Polska, która zaprosiła Roksanę na koncert sylwestrowy do Zakopanego.Najlepsze newsy dnia:

  1. Okrzyknięto ją „nową Korą”. Kim jest Karolina Gibik?
  2. Zarobki Poli Raksy to wielka tajemnica. Jaką emeryturę dostaje?
  3. Kosmiczny występ w The Voice Kids! Właśnie objawiła się kolejna „Roksana Węgiel”?
  4. Roksana Węgiel pokazała swojego chłopaka. Gwiazdka oszalała na jego punkcie
  5. HGA Media – duży sukces firmy, szansa na karierę dla młodych
  źródło: disco-polo.info Następny artykuł