Uwielbiana gwiazda disco polo przerywa karierę. Nieodwracalne życiowe zmiany

Uwielbiana gwiazda disco polo przerywa karierę. Nieodwracalne życiowe zmiany Źródło: Fot. YouTube/Polo TV

Disco polo i związany z nim przemysł rozrywkowy to jej konik. Gwiazda świata tego popularnego gatunku muzycznego będzie musiała jednak przerwać karierę, a wszystko z racji poważnych zmian w jej życiu. O wszystkim dowiedzieliśmy się z telewizji.

Disco polo już niedługo powiększy swoją rodzinę. Wszystko za sprawą Edyty Folwarskiej, która zaszła w ciążę i spodziewa się dziecka. Gwiazda telewizji Polo TV i prowadząca wydarzeń muzycznych i tanecznych pochwaliła się tym faktem w swoim programie. Folwarska jest niezwykle popularna w świecie polskiego disco. Piękna gwiazda jest jedną z twarzy największej branżowej telewizji i prowadzi jej najchętniej oglądaną audycję, czyli "Disco Polo Live". To właśnie tam powiadomiła nas o ciąży. Znamy już nawet płeć i termin przyjścia na świat jej dziecka. Wraz z mężem bardzo czekała na możliwość wypełniania macierzyński.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Disco Polo straci na jakiś czas wielką gwiazdę

Folwarska od dawna marzyła o zostaniu mamą. Gdy zaszła w ciążę bardzo się ucieszyła, lecz nie od razu wyjawiła tę intymną wiadomość. Zrobiła to dopiero miesiąc temu na antenie swojej stacji, a wywiadzie dla "Gali" podała również bardziej szczegółowe informacje na temat terminu porodu i płci dziecka. - Już na początku marca nasza mała pociecha przyjdzie na świat, nie możemy się doczekać - mówi Folwarska w rozmowie z Gala.pl - Tak bardzo chciałam, żeby była dziewczynka, że już w 3 miesiącu kupowałam różowe ciuszki... No i wszystko wskazuje na to, że wykrakałam i będzie dziewczynka! - powiedziała magazynowi gwiazda. Niedługo więc Folwarska zniknie z telewizji i koncertów. Fani disco polo mają oczywiście nadzieję, że połóg i urlop macierzyński. - Marzyliśmy o założeniu rodziny, od wielu miesięcy wzajemnie wspieramy się i uznaliśmy, że to najlepszy moment, by począć dzidziusia - dodaje.

Folwarska w Playboyu

Wielka gwiazda telewizji jest także ważną częścią popkultury. W lutym tego roku po długich negocjacjach zgodziła się wziąć udział w sesji dla Playboya. Prezenterka była na okładce prestiżowego pisma. - Po 3 latach namawiania mnie zgodziłam się - w piątek ukazuje się "Playboy", a w nim ja i cudowny wywiad z Patrykiem Vegą. Wielkie podziękowania dla najlepszej ekipy! - napisała na instagramie Folwarska.
ZOBACZ TAKŻE: 
  1. Meghan Markle przeszła ciężki zabieg?! Ujawniono szokujące zdjęcia
  2. Po latach w końcu usłyszała diagnozę. Fani gwiazdy Polsatu zmartwieni
  3. Pamiętacie Jolę Rutowicz z Big Brothera? Jej metamorfoza jest SZOKUJĄCA
źródło: gala.pl Następny artykuł