Słynna dziennikarka Polsatu wzięła się za disco polo. O co chodzi?

Słynna dziennikarka Polsatu wzięła się za disco polo. O co chodzi?

Disco polo przyciąga coraz więcej młodych osób. Także dziennikarze dopatrują się w tym intratnego biznesu. To branża, w której można jeszcze wiele zdziałać i zarobić. Słynna dziennikarka z Polsatu wzięła się za ten gatunek muzyczny.

Disco polo to muzyka dla wszystkich ludzi. Łatwa w odbiorze z prostymi tekstami i skoczną muzyką. Nic dziwnego, że trafia do coraz szerszej publiki i wiele osób widzi w tym bardzo dobry sposób na zarobek i zrobienie kariery.

Disco polo dla dziennikarzy

Na scenie można zasłynąć, nie tylko tworząc i śpiewając. Również dziennikarze interesują się tą branżą. Mogą prowadzić własne programy, a później spędzać czas na scenie wraz z gwiazdami na różnych festiwalach disco polo. Jedna ze sławnych dziennikarek z Polsatu postanowiła działać w tym kierunku. Chodzi o Paulinę Sykut-Jeżynę, która od wielu lat jest prezenterką w różnych programach Polsatu. Już na wiosnę tego roku wystartuje z własnym programem pt. "Moje disco. Moje wszystko". Będziemy mogli ją oglądać w stacji Disco Polo Music, która należy do Telewizji Polsat. Gwiazda pochwaliła się, że zakończono już zdjęcia do programu i pozostał już tylko ostateczny montaż. Podziękowała również swoim gościom, którzy postanowili wystąpić w programie: - Nagrania do „Moje disco. Moje wszystko” , zakończone. To będzie muzyczny talk show, gdzie gwiazdy disco i disco polo, wykonają swoje największe przeboje. Nasze rozmowy, były szczere i osobiste. Dziękuję wszystkim gościom i całej ekipie. Emisja programu już w marcu, w @disco_polo_music , oraz w czerwcu w @polsatofficial - napisała gwiazda Polsatu.

Czy Sykut-Jeżyna zaśpiewa?

Czy Paulina Sykut-Jeżyna będzie tylko prowadzić czy również zajmie się śpiewaniem? Tego na razie nie wiadomo, a sama nie chciała zdradzić za dużo szczegółów. Wiadomo natomiast, że w programie zobaczymy wielkie gwiazdy, między innymi zespół MIG.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Nową gwiazdę telewizji Disco Polo Music mogliśmy wcześniej regularnie oglądać w Polsacie. Od 2007 roku prezentowała pogodę, a między 2011-2016 współprowadziła sztandarowy program tej stacji, czyli "Must Be the Music. Tylko muzyka". Później prowadziła również "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami". Fani gwiazdy są bardzo zadowoleni, że zobaczą ją w nowym programie związanym z ich ulubioną muzyką. Jak widać, udaje jej się robić karierę w Polsacie i to na pewno nie będzie jej ostatnie słowo. Może nawet usłyszymy, jak śpiewa. Kiedyś prezenterka brała udział w Idolu, więc fani na pewno będą czekali na okazję, aby znowu ją usłyszeć. disco polo Screen Instagram
ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:
  1. Kamil Bednarek zmienił się nie do poznania! Zaskakująca przemiana
  2. Justyna Żyła wywołała awanturę w Polsacie! To się musiało tak skończyć
  3. Na Instagramie pokazała swoje prawdziwe oblicze. Internauci linczują Oliwię
  4. Kinga Duda wyrosła na piękną kobietę. Czym się teraz zajmuje?
  5. Małgorzata Braunek zmagała się z ciężką chorobą przez wiele lat. Na to samo zmarła Kora
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News