Bez nazwy-1
screen/youtube/Flash-Entertainment
Patryk Korzec - 11 Grudnia 2018

Wielka gwiazda disco polo nie żyje? Opublikowano zadziwiające oświadczenie

Disco polo w ostatnim czasie cieszy się ogromną popularnością wśród Polaków. Całą branżę obserwują miliony fanów, a niedawno pojawiła się wstrząsająca informacja. Całą Polskę obiegła wiadomość o nagłej śmierci młodego, świetnie zapowiadającego się muzyka. Teraz opublikowane zostało zadziwiające oświadczenie.

Disco polo przez bardzo długi czas walczyło o miejsce na polskiej scenie muzycznej. Z gatunku wyśmiewanego i omijanego we wszystkich rankingach stało się jednym z najbardziej dochodowych i popularnych. Największe gwiazdy zaczęły zarabiać ogromne pieniądze, a koncerty gromadziły tysiące ludzi pod sceną. Obecnie całą branżę disco polo obserwuje ogromna liczba osób, a opublikowana niedawno informacja wstrząsnęła wszystkimi fanami. Media podały, że nagle zmarł młody, obiecujący artysta, który zaczynał zdobywać popularność na internetowych platformach i portalach społecznościowych. Teraz w związku z tą sprawą opublikowano kolejne wstrząsające oświadczenie.

Gwiazdor disco polo jednak nie umarł?

Damian Krzysztofik jest młodym artystą disco polo, który pełni obecnie rolę wokalisty grupy NEF. Zespół nie odniósł jak na razie spektakularnej kariery, jednak w ostatnich kilkunastu godzinach zrobiło się o nich naprawdę głośno, niestety nie za sprawą wyjątkowego talentu i twórczości. Media obiegła informacja, że piosenkarz nagle zmarł. Natychmiast pojawiły się dziesiątki komentarzy oraz nekrologów wystosowanych przez różne polskie portale, tymczasem okazuje się, że cała sytuacja to jedynie głupi żart. Mężczyzna - jak sam tłumaczy - nie spodziewał się, że sprawa zostanie potraktowana poważnie. Opublikowane posty o kremacji oraz o całym wątku jego śmierci miały mieć podobno wydźwięk satyryczny.

Oburzeni fani nie mogą uwierzyć, że muzyk naprawdę to zrobił

Natychmiast pojawiły się głosy, że cała akcja była wyjątkowo kontrowersyjnym zabiegiem marketingowym, który miał przynieść grupie rozgłos. Fani zaczęli bombardować profile w mediach społecznościowych zarówno grupy, jak i samego wokalisty nieprzychylnymi komentarzami.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
GłówneHoroskop chiński 2019: Oczekujesz wielkich zmian? Przyszły rok będzie wyjątkowy!Czytaj dalej
- Jak można zrobić coś tak ohydnego tylko po to, żeby więcej zarobić? To nienormalne - krytykuje internauta. - To jest niepoważne, naprawdę się przejęłam. To mają być żarty? Zwykła kpina ze swoich fanów - ostro ocenia kolejna osoba. To tylko przykładowe głosy, których pojawiło się niezwykle dużo w krótkim czasie. Prawdopodobnie właśnie w odpowiedzi na te negatywne komentarze wokalista disco polo usunął swoje konto na Instagramie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Ślubu nie będzie! Bohaterka Barw Szczęścia rozstała się z narzeczonym, szokujące kulisy
  2. Kim jest mąż Ewy Farnej? Miłości jak z bajki można im pozazdrościć
  3. Znaki zodiaku zdradzają, jak dobry jesteś w łóżku! Będziecie w szoku
  4. Znaki zodiaku i ich poziom IQ. Które znaki są NAJINTELIGENTNIEJSZE?
  5. Fani M jak miłość zamarli. Śmiertelny żywioł pochłonął wszystko
GrafikaLidl powinien przed tym ostrzegać! Rakotwórcza substancja w jedzeniuCzytaj dalej

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News