Ostra awantura! Znienawidzone gwiazdy disco polo wywołały burzę na całą Polskę

Ostra awantura! Znienawidzone gwiazdy disco polo wywołały burzę na całą Polskę

Disco polo, pomimo bycia jednym z najpopularniejszych gatunków muzycznych w naszym kraju, potrafi wzbudzać kontrowersje. Dwie popularne wokalistki postanowiły 11 listopada rozwścieczyć opinię publiczną swoim obrazoburczym zachowaniem. Dzisiaj kobiety próbują się tłumaczyć za pomocą specjalnego oświadczenia. Czy fani im wybaczą?

Disco polo przez jednych jest kochane przez drugich znienawidzone. Fani muzyki widzą w niej dobry podkład muzyczny do biesiad i zabaw, a przeciwnicy kpią z kiczowatej oprawy. Dzisiaj jednak zarówno miłośnicy, jak i krytycy postanowili się zjednoczyć przeciwko dwóm wokalistkom, które wstrząsnęły polską opinią publiczną. Kobiety, które w przeszłości zasłynęły bardzo przerysowaną wersją świątecznej piosenki "Pada śnieg" postanowiły się wytłumaczyć ze swoich działań w mediach społecznościowych.

Gwiazdy Disco Polo szokują opinię publiczną

Tegoroczne Święto Niepodległości już na zawsze zapisze się w historii polskiej państwowości. Setna rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości była świętowana w całym kraju. Do celebracji postanowiły włączyć się kontrowersyjne siostry Godlewskie, które przed swoją publicznością zaprezentowały swoją wersję hymnu Polski. Wykonany w stylistyce taniego filmu pornograficznego utwór szybko stał się internetowym fenomenem i na YouTube'ie artystek zgromadził publiczność liczącą ponad 1,5 miliona użytkowników. Fani kobiet byli rozgoryczeni, a część z nich złożyła zawiadomienie do prokuratury o możliwości popełnienia przestępstwa w związku ze znieważeniem hymnu narodowego.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kobiety wydają oświadczenie

W związku z wielkim zamieszaniem, siostry Godlewskie postanowiły wydać specjalne oświadczenie, które odnosi się do niesłynnej wersji Mazurka Dąbrowskiego. Opublikowały je za pomocą swojego konta na Facebooku. - Kochani. Setną rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę chciałyśmy uczcić po swojemu, czyli śpiewając. 11 listopada wykonałyśmy Pieśń Legionów Polskich we Włoszech, autorstwa Józefa Wybickiego. Powstała ona w 1797 roku jako piosenka żołnierska. Nie wszystkim z was nasze wykonanie tej pieśni się spodobało, ale przecież nie ma obowiązku nas słuchać. Od niektórych z was dostałyśmy też miłe słowa, za które dziękujemy. Każdy śpiewa tak jak umie. Każdy z nas ma do tego prawo. Jeśli odbiorą nam prawo śpiewania po swojemu, to co innego zabiorą nam później? Możecie być pewni, że jeśli zabronią nam śpiewać, kiedyś zabronią tego także wam. Żyjemy w wolnym i pięknym kraju. Cieszmy się Świętem Niepodległości, każdy tak jak potrafi. Odrzućmy negatywne emocje. Świętujmy radośnie i bez hejtu. Pozdrawiamy, wasze Siostry Godlewskie - napisały piosenkarki.
ZOBACZ TAKŻE
  1. PORAŻAJĄCE słowa Przybylskiej tuż przed śmiercią 
  2. Co ukrywa Małgorzata Rozenek? Jej brzuszek rośnie z dnia na dzień 
  3. Ciężka choroba niszczy córkę aktora Barw Szczęścia. Żona pokazała jak wygląda ich życie 
  4. Znaki zodiaku, które są najsilniejsze. Jesteś wśród nich?
  5. Tego nie wybaczą. TVN zniszczy prawicową konkurencję bez litości
Następny artykuł