Esmeralda Godlewska w ciąży?! Pokazała fanom jednoznaczne zdjęcia

Esmeralda Godlewska w ciąży?! Pokazała fanom jednoznaczne zdjęcia Źródło: Instagram/Esmeralda_Godlewska

Gwiazda disco polo Esmeralda Godlewska nie daje o sobie zapomnieć. Jeszcze nie ucichł medialny szum po pojedynku z Martą Linkiewicz, a już szykuje się kolejna sensacja. Wszystko za sprawą jednego zdjęcia, które celebrytka zamieściła na swoim profilu na Instagramie.

Gwiazda disco polo Esmeralda Godlewska nie daje o sobie zapomnieć. Mimo rozpadu słynnego duetu Sióstr Godlewskich, celebrytka nie zamierza znikać z życia publicznego i wciąż jest gotowa na realizację nowych projektów, które dotyczą nie tylko muzyki disco polo. W ostatnim czasie kontrowersyjna celebrytka debiutowała na gali Fame MMA, gdzie dała się pokonać Marcie Linkiewicz. Porażka nie stała się jednak powodem, aby zniknąć z życia publicznego.

Esmeralda Godlewska bardzo chętnie udziela się w mediach społecznościowych. Dzięki jej oficjalnemu profilowi na Instagramie, fani mogą na bieżąco śledzić jej poczynania. W ostatnim czasie jej konto było zdominowane przez zdjęcia z treningów przed starciem z Martą Linkiewicz. Ostatnio pojawiło się na nim zdjęcie, które wprawiło obserwatorów gwiazdy disco polo w osłupienie. Celebrytka wstawiła dość jednoznaczne zdjęcie.

Gwiazda disco polo jest w ciąży? Esmeralda Godlewska wstawiła wymowne zdjęcie

Ostatni post Esmeraldy Godlewskiej okazał się bardzo dużym zaskoczeniem. Nikt nie spodziewał się takich nowin tuż po przegranym pojedynku z Linkiewicz. Gwiazda disco polo opublikowała poglądowe zdjęcie ciążowego brzucha ze znakiem zapytania. Fotografia zdobyła dużą ilość polubień, a internauci - choć nie ukrywali zdziwienia - zaczęli już gratulować kontrowersyjnej celebrytce.

Wiele osób nie uwierzyło jednak w te sensacyjne doniesienia o ciąży. Celebrytka ostatnio bardzo intensywnie trenowała i nic nie wskazywało na to, że ma zamiar w najbliższym czasie powiększyć rodzinę. Esmeralda Godlewska na bieżąco informuje swoich obserwatorów o swoich poczynaniach, więc oznaki ciąży z pewnością nie mogłyby ujść uwadze internautów.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Esmeralda Godlewska sprowokowała fanów? Zdjęcie zostało usunięte z oficjalnego profili celebrytki

Obserwatorzy Esmeraldy Godlewskiej okazali się niezwykle czujni. Od razu zaczęli zadawać podchwytliwe pytania i komentować. Nie brakowało również złośliwych docinków nawiązujących do jej starcia z Martą Linkiewicz. Wydaje się jednak, że w ciążę gwiazdy disco polo uwierzyło nieliczne grono osób. 

Zdjęcie bardzo szybko zniknęło z oficjalnego profilu Esmeraldy Godlewskiej na Instagramie. Internauci nie wiedzą, jak rozumieć tę prowokację. Czyżby Esmeralda Godlewska testowała czujność swoich obserwatorów? A może chciała zwrócić na siebie uwagę? Czujni internauci, którzy natychmiast zauważyli jej intrygujący post, mogą jedynie czekać na wyjaśnienia ze strony siostry Godlewskiej. 

Zdjęcie, które opublikowała Esmeralda na swoim profilu na Instagramie. Fotografia została usunięta:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. W tej legendarnej polskiej aktorce kochały się MILIONY. Nagle zniknęła z show-biznesu. Teraz wróciła i wszystkim opadła szczęka. Jest PIĘKNA!
  2. Bogumiła Wander ZMIAŻDŻYŁA Kubę Wojewódzkiego i jego show. Legendarna spikerka TVP nie miała dla niego LITOŚCI
  3. Atak w kościele na Woli. Ranny ksiądz, nie żyje jedna osoba
  4. Boczek z Kiepskich pokazał się z córką. Dziewczyna niesamowicie go przypomina
  5. Wiadomość, która zbiła nas z nóg. Krystyna Janda w żałobie, nie żyje osoba, której zawdzięcza wszystko
  6. Mama zasnęła z 8-dniowym synkiem na rękach. Obudził ją przerażający krzyk męża

źródło: Instagram

 

Następny artykuł