Chamskie zachowanie gwiazdora disco polo! Fani mu tego nie wybaczą

Chamskie zachowanie gwiazdora disco polo! Fani mu tego nie wybaczą

Czasami gwiazdy muzyki zaczynają się czuć w życiu zawodowym zbyt pewnie. Przykładem tego jest zachowanie tego gwiazdora disco polo. Było bardzo chamskie, fani mu tego nie wybaczą. 

Czasami, kiedy ludzie osiągają bardzo wiele, to tzn. woda sodowa uderza im do głowy. Ten gwiazdor disco polo jest tego doskonałym przykładem. Zachował się bardzo chamsko - fani mu tego nie wybaczą.

Gwiazdor disco polo zachował się skandalicznie

Lider zespołu Boys, jednego z pierwszych tego rodzaju w historii Polski, pokazał się ludziom z najgorszej możliwej strony. Po sieci krąży nagranie, w którym widzimy, jak zachowuje się bardzo poddenerwowany Marcin Miller po swoim koncercie w Mielnie. Marcin Miller schodził ze sceny bardzo zdenerwowany. Być może publika nie przyjęła go wystarczająco ciepło, a może sam z siebie nie był zadowolony. W każdym razie kończąc występ i udając się za kulisy, rzucił do próbującego wykonywać swoją pracę poprawnie operatora siarczyste: "spier***aj". Fani gwiazd bardzo nie lubią, kiedy te przesadnie "gwiazdorzą". Marcin Miller bardzo podpadł tym, którzy do tej pory go kochali, swoim skandalicznym zachowaniem. Pójdziecie teraz na jego koncert, wiedząc jak traktuje ludzi, gdy jest zdenerwowany?ZOBACZ TAKŻE:
  1. Kaczyńska pochwaliła się ślubem. Szybko tego pożałowała
  2. Beata Tyszkiewicz brutalnie atakowana. Internauci: Narcystyczne beztalencie
  3. PILNE! WYDANO BEZPODSTAWNĄ DECYZJĘ O ZABICIU KILKUDZIESIĘCIU JELENI I SAREN Z ZAGRODY!
  4. Elżbieta Jaworowicz kończy karierę? Fani programu zmartwieni
  5. Media nie odpuszczają. Zdradziły szczegóły nocy poślubnej Kaczyńskiej
disco polo Miller na pamiętnym koncercie, fot. Youtube Zespół Boys na dniach Prusic w 2018 roku. Fot YouTube/DANIEL DGR fot. screen YouTube / @MarcinMillerBOYS  
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News