"Odczepcie się od Godlewskiej, niejedna z was chciałaby tak wyglądać". Poruszenie w sieci

"Odczepcie się od Godlewskiej, niejedna z was chciałaby tak wyglądać". Poruszenie w sieci Źródło: Facebook/Siostry Godlewskie

Disco polo, a właściwie jego rosnąca niezmiennie popularność, dało Esmeraldzie Godlewskiej możliwość zrobienia zaskakującej kariery. Celebrytka często pada ofiarą ogromnej krytyki, związanej z jej wyglądem oraz sposobem zachowania. Jedna z fanek zdecydowała się jednak stanowczo stanąć w obronie idolki, wywołując w sieci niemałe poruszenie.

Esmeralda Godlewska oraz jej siostra zasłynęły w internecie dzięki regularnemu wypuszczaniu kolejnych coverów lub własnych piosenek z pogranicza disco polo. Celebrytki często spotykały się z krytyką, w której zarzucano im brak wokalnego talentu. Wielu komentujących negatywnie wypowiadało się także na temat ich wyglądu, gdyż obie mają za sobą kilka zabiegów plastycznych.

Gwiazda disco polo wystąpi na Fame MMA

W ostatnim czasie o Godlewskiej zrobiło się głośno nie przez muzyczne popisy, a decyzję o wzięciu udziału w gali Fame MMA. 30 marca celebrytka wejdzie do klatki, w której zmierzy się z Martą Linkiewicz. Konferencja prasowa z udziałem obu pań wzbudziła ogromne emocje, gdyż była wypełniona obrzucaniem się obraźliwymi słowami oraz wulgaryzmami.

Obecnie Godlewska i Linkiewicz skupiają się jednak przede wszystkim na kolejnych treningach. Po jednym z nich pierwsza z wymienionych celebrytek pokazała na swym koncie na Facebooku zdjęcie wykonane na siłowni. Pozowała w skąpym topie oraz leginsach, z charakterystycznym dla siebie makijażem, który wydawał się nienaruszony wysiłkiem fizycznym.

Awantura pod zdjęciem Esmeraldy Godlewskiej

Na Godlewską bardzo szybko spadła ogromna krytyka. Wielu internautów wyśmiewało ją, nie szczędząc gorzkich słów.

- Co byś Ty kobieto zrobiła bez photoshopa? I tak wszyscy wiedzą, że wyglądasz jak zalana świnka - stwierdziła jedna z internautek w dość niewybredny sposób.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Zdjęcie widać, że przerobione. Żyj sobie jak chcesz, powiększaj sobie, co chcesz, ale nie udawaj, że jesteś taka szczupła - dodała kolejna komentująca, a podobnych opinii pod zdjęciem Godlewskiej znaleźć można naprawdę wiele.

Ostatecznie jedna z wiernych fanek celebrytki zdecydowała się stanąć w jej obronie. Postawa sympatyczki Godlewskiej zachęciła do podobnych działań także kilka innych osób, co jedynie rozpętało pod zdjęciem sporą aferę.

- Ja mam pytanie: jakie prawo daje wam pozwolenie do obrażania kogoś? Pewnie żadne z was nie odezwało by się w rzeczywistosci. Ale najlepiej kogoś obrażać. Każdy ma prawo do życia po swojemu. Oczekujemy akceptacji, przyjaźni, miłości względem siebie, a nie możemy dać tego innym. Jesteśmy strasznymi hipokrytami. I to się się dzieje w kraju, w którym większość ludzi deklaruje się jako katolicy. Czekajcie, katolicy kierują się miłosierdziem względem drugiego człowieka, tak? - pytała jedna z internautek.

- Zejdźcie z tej dziewczyny... Niejedna z Was chciałaby tak wyglądać - dodała inna, wchodząc w burzliwą dyskusję.

(fot. Facebook)

Peugeot 308 Sprawdź!

  1. Legendarna polska aktorka zginęła tragicznie razem z mężem. Mogła zrobić międzynarodową karierę
  2. Omenaa Mensah pokazała ojca. Tak doskonałych zębów nie ma chyba żaden Polak! 
  3. Gigantyczna wpadka w "M jak miłość"! Przejdzie do historii jak śmierć w kartonachSetki tysięcy
  4. Polaków nie dostaną 13 emerytury. Jest już projekt ustawy o tym, komu się NIE NALEŻY
  5. Nie żyje gwiazda seriali Polsatu. Przed śmiercią nagle zmieniła testament, wielkie poruszenie!

Źródło: Facebook

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu