Disco polo jest jednym z najpopularniejszych gatunków muzycznych w naszym kraju. Słuchają i bawią się przy nim wszyscy, mało kto jednak się do tego głośno przyznaje. Są artyści, którzy w tej branży cieszą się szczególnym szacunkiem. Właśnie na jaw wyszło, że jeden z nich zrobił dziecko 16-latce. 

Disco polo jest w Polsce wyjątkowo popularne, choć wciąż wiele osób ma problem z otwartym przyznawaniem się do słuchania tego rodzaju muzyki. Lubimy tańczyć do niej na weselach i imprezach, lecz wciąż często wstydzimy się głośno mówić o tym, że siedząc w domu także się nią delektujemy.

Właśnie pojawiły się informacje, które z pewnością wstrząsną wszystkimi fanami disco polo. Lider jednego z najstarszych zespołów, uważany przez wielu za absolutną legendę tego gatunku, zrobił dziecko 16-latce.

Lider Bayer Full zrobił dziecko 16-latce

Bayer Full założony został w 1984 roku, a od tamtego czasu wypracował sobie w Polsce opinię absolutnej legendy disco polo. Grupa pochwalić się może już siedmioma nagranymi płytami, co jest bardzo dobrym wynikiem jak na tę branżę. Co więcej, krążki rozeszły się w niesamowitym nakładzie 16 milionów egzemplarzy. Na czele zespołu bezustannie przez te wszystkie lata stoi Sławomir Świerzyński.

Gwiazda disco polo już od ponad 30 lat jest w związku z Renatą Świerzyńską. Para wychowała już dwóch synów, mało kto jednak wie, że mężczyzna ma jeszcze córkę Nikolę, która jest owocem jego pozamałżeńskiego romansu.

Wiele osób jest również świadomych tego, że para stanęła przed ołtarzem, gdy dziewczyna miała zaledwie 16 lat, a do tego była już w ciąży. Wszystko dlatego, że poznali się jeszcze w harcerstwie, gdy 22-letni Świerzyński jako starszy druh opiekować się miał młodszymi koleżankami. Jak widać, jego troska o młode harcerki była wręcz niesamowita.

Ogromne kłopoty lidera Bayer Full

Wczesne małżeństwo i przypadkowa ciąża nie były jednak jedynymi problemami w życiu mężczyzny. Lider Bayer Full miał później również kłopoty z wiernością żonie.

– Przyznam, że Renata zniosła ze mną bardzo wiele. Bywało, że różne osoby, także dziewczyny, odwoziły mnie nad ranem do domu. Ona przejmowała mnie z ich rąk – wyznał w rozmowie z „Dobrym Tygodniem”.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Czarujące drugie połówki gwiazd disco polo [ZDJĘCIA]

Jego córka Nikola Świerzyńska-Dutkiewicz jest właśnie skutkiem jednego z takich „skoków w bok”.

Poza kłopotami sercowymi mężczyzna wciąż walczyć musiał z problemami finansowymi.

– W 1992 roku w moim domu było do zlicytowania wszystko – wyznał w jednym z wywiadów, a wszystko spowodowane było nieudanym biznesem.

Kilka lat temu stało się coś strasznego – porwano jego syna Sebastiana, a porywacze żądali 500 tys. euro okupu. Na szczęście choć ta sprawa zakończyła się szczęśliwie – dziecko odnalazło się po dwóch dniach, całe i zdrowe.

Kliknij po więcej, na pewno cię zaciekawi

ZOBACZ TAKŻE: 

    1. To już koniec Sławomira i Martyniuka? Maja ogromny kłopot
    2. Krzysztof Krawczyk w bardzo złym stanie. Musi zakończyć karierę?
    3. Dziennikarz TVN brutalnie pobity! Prawicowcy wpadli w amok
    4. Jakie spodnie wybrać do figury Gruszki? Podkreśl swoje pośladki
    5. CHCIAŁ GO ODDAĆ DO SCHRONISKA JAK RZECZ. POWSTRZYMAŁA GO ROZRYWAJĄCA SERCE SYTUACJA

Wszyscy się o nich baliśmy! Wypadki gwiazd disco polo [ZDJĘCIA]