DRUZGOCĄCE wyznanie syna Martyniuka! Jego żona może być skończona, PRZERAŻAJĄCE szczegóły

DRUZGOCĄCE wyznanie syna Martyniuka! Jego żona może być skończona, PRZERAŻAJĄCE szczegóły

Disco polo ma wielu twórców, ale tylko jednego króla - Zenka Martyniuka. Gwiazdor przechodzi w ostatnich dniach przez prawdziwy, osobisty dramat, bowiem wszystkie media w kraju rozpisują się o bulwersującym zachowaniu jego syna. Daniel M. postanowił odnieść się do wszystkich plotek i wyjawił całą prawdę!

Syn króla disco polo popadł w niemałe tarapaty. W mediach pojawiły się doniesienia o tym, jakoby pod wpływem alkoholu awanturował się ze swoją 19-letnią żoną, która jest w zaawansowanej ciąży. Te i inne oskarżenia sprawiły, że sam zainteresowany postanowił odnieść się do wszelkich medialnych doniesień.

Syn gwiazdy disco polo się tłumaczy

Po tym, gdy media opublikowały informację o zaaresztowaniu Daniela M., ten postanowił zniknąć ze wszystkich mediów społecznościowych. Teraz mężczyzna postanowił nie uciekać, a opowiedzieć swoją wersję wydarzeń. Jest ona naprawdę szokująca. - Czego to człowiek nie wymyśli dla pieniędzy. Jest tak Ewelina nosila plastry antykoncepcyjne przestała je nosić i zaszła w ciąże. I w tym momencie nasz związek przestał istnieć było to juz 7 miesięcy temu zostala zmuszona do ślubu przez matkę i babcie, bo co ludzie powiedzą na wsi w russocicach panna z Dzieckiem na ślubie od jej matki usłyszałem ze mnie zniszczy co teraz skrupulatnie robią pierwszy raz u nich w domu a teraz gdy przestałem tam jeździć wysłali Eweline do Białegostoku, żeby podlać oliwy do ognia nie było tez żadnej awantury u mnie w Wasilkowie [pisownia oryginalna] - brzmiała treść wpisu.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Żona Zenka Martyniuka zadzwoniła po policję

Jak tłumaczy Daniel M., cała ta dramatyczna sytuacja jest spowodowana tym, że jego matka w emocjach zadzwoniła po policję. Syn muzyka zadeklarował się również, że od maja nie pije już alkoholu. - Drzwi były otwarte i czekałem na swoją mamę, która przez liczne manipulacje Eweliny i jej matki poddała się emocjom i zadzwoniła na policję, a jakby co to nie pije alkoholu od maja i mam na to dowody pożałujecie tych oszczerstw i będziecie przepraszać [pisownia oryginalna] - napisał na swoim Facebooku. W jednym z komentarzy pod innym swoim postem mężczyzna oświadczył również, że ze swoją żoną nie mieszka już od jakiegoś czasu. - Dowiedzcie się lepiej ludzie a nie piszecie farmazony z Ewelina nie mieszkam od 2 miesięcy mam dowody na to ze jest nimfomanka niedługo będziecie przepraszać - oświadczył. Wszystko wygląda na to, że cała sprawa dopiero nabiera rozpędu. Zenek Martyniuk Fot. Facebook Zenek Martyniuk Fot. FacebookZOBACZ TAKŻE:
  1. Kinga Rusin zarabia fortunę. Jej zarobki wgniatają w fotel
  2. „Rozpuszczona jak dziadowski bicz”! Burza po sylwestrowych zdjęciach córki Kaczyńskiej
  3. Justyna Żyła rozpoczyna coś nowego! Zrobi karierę u boku przystojnego mężczyzny?
  4. Jak psy okazują miłość? 10 oznak, że twój psiak cię kocha
  5. Tadeusz Rydzyk wchodzi do polityki! Co uważają o tym Polacy?
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News