Jedna z gwiazd muzyki disco polo pochwaliła się na swoim profilu na Facebooku zdjęciami z koncertu w klubie nocnym. Fani od razu zauważyli piękne krągłości, które jednoznacznie wskazują na to, że piosenkarka jest w stanie błogosławionym. Kiedy kobieta potwierdziła tę informację, rozpętała się prawdziwa, internetowa wojna. Ciężarna gwiazda została okrutnie zmasakrowana przez internautów.

Disco polo to gatunek muzyczny który wywołuje w Polakach wiele emocji. Niestety, nie tylko tych pozytywnych. Pod zdjęciem jednej z gwiazd pojawiło się bardzo dużo nieprzyjemnych komentarzy dotyczących jej wyglądu. Takie zachowania nie są co prawda niczym zaskakującym, jednak internauci nie wzięli pod uwagę tego, że takie komentarze mogą przysporzyć ciężarnej kobiecie dużo stresu, a co za tym idzie, doprowadzić do prawdziwej tragedii.

Gwiazda disco polo jest w ciąży, a internauci okrutnie jej ubliżają

Esmeralda Godlewska to jedna ze słynnych już na całą Polskę sióstr Godlewskich. Kobiety zadebiutowały rok temu, w okresie przedświątecznym, a od tamtej pory ich kariera nabrała zaskakująco szybkiego tempa. Ich muzyczny rozwój skłonił je nawet do stworzenia własnych przebojów w rytmach disco polo, co nie wszystkim się spodobało. Kobiety musiały zmierzyć się z ogromną falą hejtu i krytyki.

– Znam je osobiście bardzo dobrze i wiem, że Esmeralda nie jest w ciąży, tylko wstyd jej się przyznać, że przytyła – odważnie oświadczyła jedna z komentatorek.

Takich komentarzy było o wiele więcej. Znalazły się również i takie osoby, które stanęły w obronie kobiety. Na Facebooku, w jednym z wielu komentarzy opublikowanych pod zdjęciem sióstr Godlewskich pewna kobieta napisała, że Esmeraldzie wyraźnie się przytyło. Jej słowa nie pozostały bez krytyki jednej z fanek gwiazdy:

– Juz drugi komentarz od Pani widze na temat tego ze Esmeraldzie sie przytylo. Skąd tyle jadu u Pani? Kobieta, kobiecie wilkiem – podsumowała smutno.

disco polo
Fot. Facebook sióstr Godlewskich

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kochaliśmy ją w Rodzinie zastępczej. W dorosłości przeszła niewiarygodną metamorfozę!
  2. Takiego Kaczyńskiego nikt nie widział! Prywatne zdjęcie w sieci
  3. Historia dzieje się na naszych oczach! Papież Franciszek właśnie zniszczył polskich księży
  4. Znaki zodiaku i ich największe problemy. Jak je naprawić?
  5. Zamykają je żywcem w “grobach”. Potem wszyscy je ze smakiem jemy

Nikt nie wiedział tego o Martyniuku. Tajemnice, które ukrywał latami