Uwielbiana przez fanów gwiazda disco polo w szpitalu! Jest ciężko chora

Uwielbiana przez fanów gwiazda disco polo w szpitalu! Jest ciężko chora Źródło: fot. wikipedia.org

Disco polo zyskuje coraz więcej młodych gwiazd, które odnoszą niemały sukces w tej branży. Niestety jedna z wokalistek trafiła do szpitala przez poważną chorobę, z którą zmaga się od kilku miesięcy.

Disco polo bez wątpienia jest gatunkiem muzycznym, który bardzo prężnie się rozwija w polskiej branży muzycznej. Na fali popularności tego gatunku powstaje wiele nowych zespołów, które próbują zatrząść rynkiem muzycznym. W większości przypadków bardzo szybko znikają z przestrzeni publicznej, jednak są zespoły, które na dobre zagościły w świadomości fanów disco polo. Jednym z nich jest Iness, w którym wokalistką jest piękna Aneta Działak.

Wokalista disco polo w szpitalu

Nowy rok dla Anety Działak zaczął się bez wątpienia bardzo źle. Wokalistka od dłuższego czasu zmaga się z chorobą, która nie chce poddać się standardowemu leczeniu. Z tego powodu Aneta byłą zmuszona, aby zgłosić się do szpitala, w którym aktualnie przebywa. Celebrytka o wszystkim poinformowała poprzez swoje media społecznościowe, które są prężnie rozwijane oraz obserwowane przez jej fanów, którzy oczekują na dobre wiadomości. Piosenkarka ma problemy z poważnym zapaleniem płuc, które zaczęło się jeszcze w listopadzie i nie przechodzi mimo podawania antybiotyków oraz leków w formie zastrzyków. Dodatkowo lekarze podejrzewają u niej astmę, która również przy tak aktywnym trybie życia może dać się jej mocno we znaki.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ - Leczę się od listopada, antybiotyki i zastrzyki nie działały, ostre zapalenie płuc i podejrzenie astmy oskrzelowej. Mam zostać tu tydzień, a już nie mogę wysiedzieć - mówiła wokalistka w rozmowie z disco-polo.info. Zapalenie płuc przez wiele osób jest bagatelizowane, co może być wręcz tragiczne w skutkach. Choroba ma wiele powikłań, które mogą doprowadzić nawet do śmierci chorego. Po zachowaniu gwiazdy widać, że podchodzi do tego bardzo poważnie, jednak mimo wszystko ma już serdecznie dosyć tej sytuacji. Miejmy nadzieję, że lekarzom w końcu uda się jej pomóc i piosenkarka już niebawem powróci na scenę w pełni sił.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Gigantyczny skandal na gali Złotych Globów! Największy gwiazdor: „Dziękuję SZATANOWI”
  2. Ile waży Barbara Kurdej-Szatan? Waga gwiazdy sprawiła, że opadły nam szczęki
  3. Kukulska w końcu pokazała swoją córeczkę. Fani nie mogą się jej nachwalić
  4. Służba Ochrony Państwa nie zdała egzaminu? Ten film tego dowodzi
  5. Beata Kozidrak znów jest zakochana?! Kim jest tajemnicza, nowa miłość gwiazdy?
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News