Bogdan zrewolucjonizował świat disco polo. Ten hit jest lepszy od Godlewskich

Bogdan zrewolucjonizował świat disco polo. Ten hit jest lepszy od Godlewskich Źródło: screen youtube.com/Platinum Records

Disco polo w ostatnich latach przechodzi wiele metamorfoz. Oczywiście cały czas na rynku utrzymują się gatunkowi wyjadacze, ale nowi wykonawcy również skupiają wokół siebie nie małą uwagę.

Disco polo na początku nowego tysiąclecia uznawane było przez wielu za szczyt żenady i wyznacznik braku gustu muzycznego. Takie właśnie przeświadczenie o tym gatunku muzycznym utrzymywało się przez wiele lat, mimo że każdy na pamięć znał największe przeboje, a na wielu imprezach również bawił się do takiej muzyki. Jednak teraz gatunek disco polo przechodzi praktyczne odrodzenie, a co za tym idzie, powstaje coraz więcej nowych zespołów, którzy starają się wprowadzić do disco coś nowego i odmiennego.

Bogdan zawojuje polską scenę disco?

Za gatunek disco polo próbowało się brać wiele osób i odbierane było to w różny sposób. Jednym z najbardziej kontrowersyjnych i znienawidzonych duetów są bez wątpienia Siostry Godlewskie, które nie mogą się pochwalić zbyt dobrym odbiorem ze strony internautów i słuchaczy. Pod ich piosenkami można znaleźć całą masę hejtu, a mimo to siostry nie zamierzają odpuszczać i już jakiś czas temu postanowiły ogłosić swój powrót.

W absolutnym przeciwieństwie do Godlewskich stoi Bogdan z Grójca, a dokładniej Fazi znany z grupy "Nagły atak spawacza". Na oficjalnym kanale muzyka możemy znaleźć jego najnowszy projekt, gdzie właśnie pod pseudonimem Bogdan z Grójca prezentuje swoje piosenki disco polo. Chociaż trzeba przyznać, że są to zdecydowanie inne kawałki, niż prezentuje, chociażby Zenek Martyniuk.

Fazi zapowiadając swój projekt podsumował go jako "seks, drugs and disco polo". Część jego fanów zareagowało negatywnie na to ogłoszenie, ale po reakcjach i komentarzach pod filmikami widać, że wielu jego oddanych słuchaczy jest wprost zachwyconych Bogdanem.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Pod piosenkami tego wykonawcy widnieją setki tysięcy, a nawet miliony wyświetleń, których z każdym dniem przybywa. Bez wątpienia Fazi w swoim projekcie stanowi prawdziwe wyzwanie dla największych wykonawców disco polo, chociaż jego styl może nie trafić do osób przyzwyczajonych do tego bardziej tradycyjnego podejścia do gatunku.

Jednak nie da się ukryć, że w swojej zapowiedzi doskonale opisał swoją działalność, ponieważ na próżno w niej szukać romantycznej ballady o miłości. Za to będzie dużo seksu, narkotyków i mocnego basu.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Znana dziennikarka TVP została zamordowana przez swoją córkę. Ciało poćwiartowała na tysiąc kawałków. Ta zbrodnia wstrząsnęła całą Polską
  2. Ivona Pavlović ogłosiła radosną nowinę! Niedługo będzie bawić na rękach dziecko! Dzidziuś jest w drodze, zewsząd spływają gratulacje
  3. Justyna Żyła znowu pierze brudy w telewizji. Alimenty, rozwód i kradzież 20 tysięcy
  4. Wstrząsająca wizja Jackowskiego o ogromnej katastrofie. Nie żyje 150 osób
  5. Dowbor oszalała? Ujawniono treść jej testamentu, będziecie w szoku, kto dostanie majątek
  6. Magda Gessler dopiero teraz opowiedziała o koszmarnej tragedii. Straciła dziecko

 

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News