Mega gwiazdor disco polo przyznał się do największego błędu w życiu

Mega gwiazdor disco polo przyznał się do największego błędu w życiu

Gwiazdor disco polo, Marcin Miller z zespołu Boys wyznał ostatnio, jaki był jego największy błąd w życiu. Nie da się ukryć, że dużą rolę odegrała w tym wszystkim jego zawrotna kariera. Teraz muzyk stara się odpokutować swoje winy.

Marcin Miller jest liderem jednego z najbardziej znanych zespołów disco polo - Boys. Jak sam przyznaje, jego największym życiowym błędem było zaniedbanie rodziny. Przez ciągłą nieobecność w domu, to właśnie małżonka musiała pełnić zarówno rolę matki, jak i ojca dla ich dzieci. Dla muzyka ważniejsza wtedy była kariera, która stała przed nim otworem. Teraz jednak stara się odpokutować swoje winy.

Gwiazdor disco polo chce naprawić swoje błędy

Miller niestety nie może cofnąć czasu, aby zwrócić swoim synom stracone lata, jednak teraz chce zrekompensować swoją burzliwą przeszłość, opiekując i poświęcając się wnukowi. Muzyk nigdy nie ukrywał, że ojcem był marnym, ma jednak nadzieję, że zmieni się to przy wnuczku. Jednocześnie obawia się, że może za bardzo go rozpuścić.

 - Ojcem byłem marnym, to może dziadkiem będę dobrym - mówił Miller.

Według słów wokalisty jego synowie nigdy nie zabiegali o światła reflektorów oraz ominął ich okres kapryśnego wykorzystywania kariery ojca na spełnianie swoich zachcianek. Muzyk zaznacza, że w jego rodzinie bardzo silnie została postawiona granica między życiem prywatnym i zawodowym. Nigdy nie dopuszczał dziennikarzy w rejony swojego życia poza sceną. Teraz jednak muzyk boi się, że przez nadmierne rozpieszczanie wnuka "zepsuje go". Ma jednak nadzieję, że w tej kwestii chłopiec wda się w swojego ojca. Wiele osób się zastanawia, co na to synowie Millera. Bez wątpienia cieszą się, że ich ojciec zrozumiał swój błąd i chce go naprawić. Jednocześnie zapewne będą pilnować, aby lider zespołu Boys nie przesadził. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Stan Beaty Kozidrak się jest rozpaczliwy i tragiczny. Nie chce się pokazywać, nie potrafi śpiewać
  2. Dramat Dody! Artystka stała się ofiarą, nie może się z tym pogodzić
  3. Lewica chce zlinczować Jaruzelską! Powiedziała coś co ich rozwścieczyło
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News