Disco polo cieszy się w Polsce ogromną popularnością. Do rydwanu najczęściej słuchanej muzyki postanowiły dołączyć siostry Godlewskie. Ich kariera nie potoczyła się jednak tak, jakby sobie tego życzyły. Jedna z nich musiała nawet zostać przebadana psychiatrycznie.

Disco polo to rodzaj muzyki do którego Polacy mają szczególny sentyment. Nic więc dziwnego, że wiele osób widzi w nim szansę na zrobienie kariery bądź też zwykłe zwrócenie na siebie uwagi. Tą drogą podążali między innymi politycy w kampaniach wyborczych, podążały również siostry Godlewskie. Niestety ich kariera nie poszybowała w powietrze. Zamiast tego było mocne zderzenie z rzeczywistością, a konkretniej ze ścianą budynku.

Disco polo nie pomogło. Esmeralda musiała zostać przebadana psychicznie

Esmeralda to jedna z sióstr Godlewskich. Kobieta nie cieszy się dobrą sławą, a wszystko to za sprawą wypadku jaki miał miejsce w tegoroczne wakacje. W lipcu piosenkarka prowadziła samochód pod wpływem alkoholu i środków odurzających, w skutek czego staranowała inny samochód, a następnie z impetem uderzyła w ścianę budynku. W jej krwi znajdowało się wówczas 1,5 promila alkoholu we krwi. Gwiazda internetu trafiła do szpitala z poważnymi obrażeniami.

W ubiegły poniedziałek do sądu trafił akt oskarżenia Esmeraldy. Aby móc ją osądzać, potrzebne były jednak badania psychiatryczne. Biegli stwierdzili, że kobieta w momencie popełnianego czynu była w zupełności poczytalna, a to oznacza, że poniesie konsekwencje popełnianego czynu bez stosowania żadnej taryfy ulgowej. Komunikat w tej sprawie wygłosił rzecznik Prokuratury Okręgowej Warszawa-Praga, pan Marcin Saduś.

– Przeprowadzono badania psychiatryczne, ponieważ pojawiła się wątpliwość, co do poczytalności kobiety. Okazało się, że Monika (Esmeralda) G. jest poczytalna i może stanąć przed sądem – oznajmił rzecznik.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

12 niesamowitych skarbów odkrytych przez przypadek

Esmeralda wykpi się od kary? Rzekoma ciąża powodem do obaw

W ostatnim czasie do sieci wypłynęły zdjęcia gwiazdy, na których ma ona wyraźnie zaokrąglony brzuch. Choć sama celebrytka potwierdziła ciążę, to internauci poddają to wątpliwości. Pojawiły się nawet komentarze od osób, które rzekomo znają Esmeraldę prywatnie. Twierdzą one, że kobieta po prostu przytyła, a teraz wstydzi się do tego przyznać, więc wymyśla historie ze stanem błogosławionym.

Żądni sprawiedliwości internauci są zaniepokojeni, że obecny stan kobiety nie pozwoli na jej właściwe osądzenie.

– Jasne, wykpi się dzieckiem i wszystko ujdzie jej na sucho. Mam nadzieję, że sąd nie nabierze się na jej gierki i wyda właściwy wyrok. Jak nie więzienie, to chociaż odszkodowanie i prace społeczne, może to nawet okazałoby się lepszą lekcją pokory – proponuje jedna z komentujących osób.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Horoskop dzienny na środę 21.11.2018 dla wszystkich znaków zodiaku! Co przyniesie Ci los?
  2. „Ratowałbyś Kaczyńskiego, gdyby zasłabł”? Odpowiedź ministra rozwścieczy niejednego
  3. Klienci w furii zlinczowali Rossmanna! Kompromitacja na Black Friday znowu się powtórzy?!
  4. Wściekli widzowie nie mogą na nią patrzeć. Znienawidzona gwiazda stacji triumfuje
  5. Gwiazda „Rolnik szuka żony” zmiażdżona przez widzów! Po tym się nie podniesie

Dramatyczne wyznania gwiazd! Cierpią na psychiczne choroby