Przerażające nagranie z klubu disco polo. Ochrona zmasakrowała imprezowicza

Przerażające nagranie z klubu disco polo. Ochrona zmasakrowała imprezowicza

Disco polo dla wielu Polaków to nie tylko chwytający za serce gatunek muzyczny. Na koncertach i w klubach co weekend bawi się do tej muzyki wielu Polaków. Zdarza się jednak, że atmosfera przy zabawie wywołuje skrajnie negatywne emocje. Przekonał się o tym jeden z klubowiczów, którego brutalnie potraktowała ochrona.

Disco polo od wielu lat króluje w klubach położonych w mniejszych miejscowościach i wsiach. O gustach trudno tam dyskutować - lokalne społeczności same wybierają, do jakiej muzyki chcą się bawić.

Afera w klubie z muzyką disco polo

Inna sprawa, gdy w klubach pojawiają się przejawy agresji. Sieć obiega właśnie nagranie z jednego z klubów disco polo, na którym zobaczyć możemy prawdziwy "kocioł". Serwis disco-polo.info wstawił filmik, na którym widzimy, jak pracownik klubowej ochrony szarpie się z jednym z klubowiczów. Razem z kolegami obstawiającymi lokal udaje się im ściągnąć niepokornego klienta do parteru. Jednemu z ochroniarzy puszczają jednak nerwy. Wdaje się w kopaninę - najpierw kopie leżącego już klienta po brzuchu, a po chwili celuje w głowę!

Ochroniarzowi puściły nerwy

Na filmie słyszymy z początku jak ktoś uspokaja narwanego ochroniarza. Na niewiele to się zdaje - pracownikowi udaje się porządnie skopać niesfornego klubowicza. Dopiero po chwili doskakuje do niego większa grupa, która odciąga go od leżącej i zakrywającej się rękami ofiary. Trudno z nagrania wywnioskować kto rozpoczął awanturę i skąd ochroniarz zareagował tak ostro. Jak podaje serwis disco-polo.info poszkodowany nie zgłosił się na policję. Z racji upublicznienia nagrania służby dowiedziały się jednak o filmie. Portal podaje, że wszczęto postępowanie mające dotrzeć do wszystkich stron: pobitego, ochroniarza, właściciela klubu oraz innych świadków zamieszania. Według nieoficjalnych źródeł zaczepny klubowicz miał oblać piwem ochroniarza. Jak podaje serwis zajmujący się muzyką disco-polo.info klub (Arena Korsze, w miejscowości Korsze) wystosował oficjalne przeprosiny na fanpage`u, poinformował również o zmianie ochrony. Po czasie cofnął jednak to powiadomienie. Jak wskazują komentujący takie sytuacje to nie nowość w klubach z disco polo. W "dyskusji" padają różne głosy - wzywające szefa lokalu do ostrzejszej kontroli, ale i uderzające w awanturniczych klientów.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Uwielbiany gwiazdor disco polo w śmiertelnym niebezpieczeństwie! Fani przerażeni
  2. Piękna wokalistka disco polo przeszła szokującą metamorfozę. Fani przecierają oczy ze zdumienia
  3. Znaki zodiaku, które uznane są za NAJBRZYDSZE. Nie chcesz być na liście
  4. Pies, który jest trudny w wychowaniu? Jeden Twój błąd, a koniec będzie tragiczny
  5. Nowości disco polo 2018: Zenek i Sławomir zostaną pokonani? Szykują się mega hity
    Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News