Znany zespół disco polo ma do Was ważny apel! Wielkie poruszenie w sieci

Znany zespół disco polo ma do Was ważny apel! Wielkie poruszenie w sieci

Disco polo kojarzy się fanom przede wszystkim z dobrą zabawą i lekkimi treściami, skupionymi wokół radości oraz miłości. Co ciekawe, niektóre gwiazdy gatunku decydują się jednak na podejmowanie nieco poważniejszych tematów. Stanowczy apel, umieszczony w sieci przez popularną grupę muzyków, niezwykle poruszył sympatyków tanecznego gatunku.

Disco polo od lat towarzyszy milionom Polaków na licznych przyjęciach i imprezach, szczególnie weselach. Zazwyczaj ma więc związek z wesołymi chwilami, spędzanymi na dobrej zabawie w gronie rodziny i przyjaciół.

Gwiazdorzy disco polo zadziwili fanów! Ich nowa piosenka to ważny apel

Warto jednak zaznaczyć, że niektórzy wykonawcy gatunku nie chcą jedynie podejmować lekkich, zabawnych tematów. Do tego grona należy bez wątpienia grupa Menelaos, składająca się z trzech młodych wokalistów. Najnowsza piosenka zespołu jest prawdziwym apelem do słuchaczy, w którym muzycy proszą, aby wziąć życie w swoje ręce i cieszyć się każdym dniem. W teledysku nie zobaczymy charakterystycznych dla klipów disco polo pięknych kobiet, drogich samochodów oraz imprezowych scenerii. Piosenkarze chcieli bowiem położyć szczególny nacisk na treść utworu, a nie całą barwną otoczkę. - "Życia smak" to nasza mała niespodzianka dla Was. Tutaj nie chodzi o bogactwo w klipie, piękne dziewczyny, czy widoki. "Życia smak" to muzyczny manifest 3 zakochanych w muzyce ludzi, którzy chcieli opowiedzieć swoją historię... - czytamy w opisie utworu, który bije obecnie prawdziwe rekordy popularności wśród najwierniejszych fanów gatunku.

Jak opinia publiczna zareagowała na utwór "Życia smak"? Ogrom pozytywnych komentarzy

Słuchacze są naprawdę zachwyceni piosenką oraz jej wydźwiękiem. Cieszą się, że członkowie Menelaos zdecydowali się podjąć ryzykowną decyzję i wypuścili na rynek coś całkowicie nietypowego. W komentarzach pod udostępnionym na platformie YouTube utworem nie brakuje więc niezwykle pozytywnych, ciepłych komentarzy.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ "Brawo Panowie! Coś pięknego i motywującego"; "Gitara Panowie! Wszystko życiowe, pozytywne i motywujące do życia. Coś innego wśród dzisiejszego Disco Polo, brawo za oryginalny pomysł."; "Jestem Waszym fanem od czasów pierwszych piosenek i bardzo się cieszę, że kolejny raz mnie nie zawodzicie. Utwór jest po prostu REWELACYJNY, a teledysk nadaje odpowiedniego klimatu"; "Brakuje takich nutek na rynku, dobrze, że jesteście Wy" - pisali zachwyceni słuchacze, którym nowa piosenka grupy Menelaos wyraźnie przypadła do gustu.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Niejedna mogłaby pozazdrościć jej klasy! 59-letnia Torbicka narobiła młodym gwiazdkom wstydu
  2. Znaki zodiaku o ognistym temperamencie. Kto ma diabełka za skórą?
  3. Anna Lewandowska przyznała się do koszmaru. Chce ukarać ludzi, którzy ją skrzywdzili
  4. Znaki zodiaku, które mają nosa do interesów! Wróży się im duże pieniądze
  5. Zenek Martyniuk myśli o karierze syna. To przyniesie mu MILIONY ZŁOTYCH!
Następny artykuł