Aktor "Barw Szczęścia" to kultowy muzyk disco polo! Jakim cudem nikt wcześniej o tym nie mówił?

Aktor "Barw Szczęścia" to kultowy muzyk disco polo! Jakim cudem nikt wcześniej o tym nie mówił? Źródło: Screenshot z VOD.TVP.PL

Disco polo to gatunek, który wciąż podbija serca nowych fanów. Artyści z nim związani są praktycznie wszędzie. Znajdziemy ich nawet tam, gdzie na pierwszy rzut oka nie sięga "ich bajka". Jeden z gwiazdorów disco polo jest znanym aktorem. Gra w "Barwach Szczęścia". 

Disco polo ma w swoich szeregach wielu celebrytów, którzy rozpoczęli swoją karierę występując właśnie na scenie. Kilku z nich później zostało aktorami, inni jurorami popularnych programów, a jeszcze inni łączyli jedno z drugim. Gwiazdor disco polo, który koncertuje po całej Polsce, obecnie jest aktorem w "Barwach Szczęścia". Aż dziwne, że jego sceniczna działalność jest pomijana przez media.

Disco polo wychowuje również aktorów

Aktor "Barw Szczęścia", czyli popularnego serialu, który emitowany jest na antenie telewizji TVP2, jest gwiazdorem disco polo, o czym poinformował jeden z portali branżowych. Konrad Skolimowski, bo to właśnie o nim mowa, w produkcji Telewizji Polskiej wciela się w rolę Patryka. Jak się okazuje aktorstwo to nie jego jedyna pasja, jakiej poświęca się w 100%. W rozmowie, którą przeprowadzono z nim w programie "Pytanie na śniadanie" stwierdził, że jest to jego druga pasja, a na koncertach daje z siebie wszystko. - Od dwóch lat jestem czynnym muzykiem disco polo, w tamtym roku zagrałem 70 koncertów. Teraz też kalendarz się zapełnia i to jest taka pasja moja i część scenicznej mojej działalności, gdzie się wypełniam w 100% - opowiedział w programie "Pytanie na śniadanie".
DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ I FILMEM:

Jego hity podbijają internet

"Skolim" ma na swoim koncie kilka utworów, które zdobyły już całkiem pokaźną sumę wyświetleń, co z pewnością przełożyło się na liczbę zagranych przez niego koncertów w 2018 roku. Ostatni kawałek, który udostępnił na swoim oficjalnym kanale Youtube, osiągnął ponad 200 tys. wyświetleń. Napisał go dla swojej dziewczyny Oli i zatytułował "Ola la la". Inny utwór, który przekroczył 250 tys. wyświetleń nazywa się "Chcę Cię skarbie" i jest bardzo często przez muzyka wykonywany w trakcie występów na żywo. ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL
  1. Jaka fryzura ODMŁADZA po 40? Wyglądaj spektakularnie!
  2. Katarzyna Dowbor pokazała 85-letnią mamę! Wygląda jak MILION dolarów!
  3. Dramat Kingi Dudy. Przykre słowa Macieja Musiała, dla córki prezydenta to koniec
  4. Nie żyje światowej sławy aktor. Zabił go nowotwór
  5. Służby ostrzegają przed powodziami. Nagła zmiana pogody przyniesie tragiczne rezultaty w 4 województwach
  6. HGA Media - duży sukces firmy, szansa na karierę dla młodych
  źródło: Disco-Polo Następny artykuł