Sytuacja jest poważna, mała córeczka gwiazdora disco polo w szpitalu. "Prosimy o modlitwę"

Sytuacja jest poważna, mała córeczka gwiazdora disco polo w szpitalu. "Prosimy o modlitwę" Źródło: youtube

Disco polo łączy swoich fanów, kiedy dzieje się prawdziwa tragedia. Jeden z wokalistów błaga wszystkich miłośników muzyki o modlitwę, jego mała córeczka znalazła się w szpitalu, a jej sytuacja jest bardzo poważna.

Disco polo jest jednym z tych gatunków muzycznych, który ma fanów w każdym miejscu Polski. Mimo to kiedy trzeba się zjednoczyć, robią wszystko, co w ich mocy, by pomóc. Pomaganie ulubionym wokalistom jest teraz na wagę złota. Jeden z muzyków związanych z disco polo błaga o modlitwę, jego maleńka córeczka znalazła się w szpitalu. 

Disco polo to praca. Priorytetem jest zdrowie dziecka 

Łukasz Gesek związany jest z muzyką disco polo od wielu lat. Wokalista śpiewa w zespole Gesek i jest autorem takich hitów jak "Na koncercie w dyskotece", "Dziewczyna w bikini", "Nago, Nago...", czy "Daj mi swoje usta". Fani z całego kraju tłumnie pojawiają się zawsze, kiedy odbywa się jego koncert. 

Nie tak dawno młody muzyk disco polo pochwalił się radosną nowiną. Na świat przyszła jego córeczka, Tosia. Niestety najnowsze doniesienia o zdrowiu dziecka są przygnębiające. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Gwiazdor disco polo prosi o modlitwę dla córeczki

Córka gwiazdora disco polo trafiła do szpitala z zapaleniem płuc. O zdarzeniu poinformował młody tata, który w poście zamieszczonym w mediach społecznościowych zachęca swoich fanów do modlitwy o zdrowie ukochanego dziecka. Fani w komentarzach dodają mu otuchy, wspierają muzyka i obiecują modlić się za maleńką Tosię. 

Dzisiaj grzeje: 1. Koniec z programami 500 plus. Słowa minister nie pozostawiają złudzeń, będą też inne zmiany
2. Nie udało się, choroba jednak postawiła na swoim i odebrała życie. Media przekazały smutne informacje o śmierci polskiego muzyka

Fani disco polo i Łukasza Geska mają nadzieję, że jego córka szybko wróci do zdrowia. Maleństwo, jakim jest Tosia, w przypadku zapalenia płuc musi się cały czas znajdować pod opieką lekarzy. Ci cały czas dokładają wszelkich starań, by dziecko muzyka było zdrowe. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wczesne objawy cukrzycy. Nigdy ich nie lekceważ
  2. Nie żyje legenda światowej piłki. Dwukrotnie zagrał w finale mundialu
  3. Jest oficjalna decyzja Polsatu ws. Pawła Królikowskiego. Padła niebywała propozycja dla syna, rodzina nie może uwierzyć
  4. Magda Gessler nie jest katoliczką. Jej religijne rytuały mogą wywołać dreszcze u niektórych
  5. Wyjątkowo przykre skutki afery w DDTVN. Widzowie będą jeszcze bardziej wściekli

źródło: Disco polo info

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News