Uwielbiany wokalista disco polo przewieziony do szpitala, z samochodu został tylko wrak. Porażające zdjęcia z tragedii

Uwielbiany wokalista disco polo przewieziony do szpitala, z samochodu został tylko wrak. Porażające zdjęcia z tragedii Źródło: .

Uwielbiany wykonawca muzyki disco polo przeżył wyjątkowo groźny wypadek samochodowy. Po incydencie drogowym przeniesiono go do szpitala, ucierpiał najbardziej ze wszystkich uczestników wypadku.

Lider grupy grającej muzykę disco polo spał, leżąc na tylnym siedzeniu auta. Nagle doszło do wypadku, w wyniku którego wokalista doznał obrażeń. Służby wyciągnęły go z auta i zabrały do szpitala.

Gwiazdor disco polo miał poważny wypadek

Zespół disco polo Diwers Dance wracał właśnie vanem z trasy koncertowej. Przed wypadkiem lider zespołu, Artur Tarczyński zdecydował się na wypoczynek z tyłu auta, nie spodziewając się kompletnie co się niedługo stanie. Nagle przed maskę auta wyskoczyła sarna, co doprowadziło do poważnego wypadku.

Jednak to nie samo zderzenie ze zwierzęciem spowodowało największe obrażenia, ale sznur aut, który jechał tuż za nimi. Zdjęcie z miejsca zdarzenia wygląda przerażająco. Środek drogi blokowany jest przez wóz straży pożarnej, jedno auto leży w rowie, drugie ma zmasakrowany przód, a van stoi przy drodze mocno przechylony w bok. Wiadomo już, w jakim stanie jest Artur Tarczyński.

Informacje o stanie zdrowia wokalisty disco polo

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Podano informacje, że lider zespołu Diwers Dance jest w stabilnym stanie i nic nie zagraża jego życiu. Został jednak solidnie poturbowany, ma złamany nos, wybity obojczyk i wstrząśnięcie mózgu. Sam zainteresowany również wstawił zdjęcie ze szpitala, informując fanów o swoim stanie.

Dzisiaj grzeje: 1. Bliźniacy znani z uwielbianego programu znalezieni martwi. Wspólnie popełnili samobójstwo
2. Prawda o śmierci Anny Jantar jest inna? Tragiczne wydarzenia wyszły na jaw po latach

Reszta zespołu odniosła znacznie mniejsze obrażenia, skończyło się jedynie na siniakach. Mimo to zespół będzie musiał zawiesić na jakiś czas działalność ze względu na rekonwalescencję lidera Diwers Dance. Jak przekazała menadżerka, która informowała również o wypadku, koncert sylwestrowy został odwołany.

uploaded

fot. Facebook/Disco Life

Najlepsze newsy dnia:

  1. Ewa Szykulska jest nieuleczalnie chora. Mimo to nie zamierza się nad sobą użalać
  2. Nie żyje mężczyzna, który uratował życie młodym piłkarzom. Zmarł po długiej walce z chorobą
  3. Owczarek niemiecki codziennie siada w tym samym miejscu i patrzy w dal. Powód wyciśnie łzy każdemu
  4. Jackowski właśnie poraził wizją na 2020 rok. Szykuje się wielka kompromitacja
  5. Sławomir i Kajra wydali gigantyczne pieniądze na swoje stroje sylwestrowe. Będą najlepiej ubranymi gwiazdami show?

Źródło: Disco Polo Info

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News