Smutna informacja wstrząsnęła fanami. Gwiazdor disco polo walczy z ciężką chorobą

Smutna informacja wstrząsnęła fanami. Gwiazdor disco polo walczy z ciężką chorobą Źródło: YouTube DiscoPolowiec

Disco polo jest dla wielu osób muzyką, bez której nie wyobrażają sobie letnich imprez. Muzycy specjalizujący się w tym gatunku mają rzesze fanów. Teledyski najpopularniejszych zespołów oglądają miliony internautów. Prócz formacji kultowych, takich jak Akcent i Bayer Full, scenę muzyki tanecznej podbijają także młode grupy. Fani tych ostatnich otrzymali ostatnio smutne informacje.

Playboys to zespół składający się z trzech młodych mężczyzn, którzy tworzą muzykę taneczną. Grupa jest stosunkowo nowa, na polskiej scenie disco polo pojawiła się zaledwie kilka lat temu. Mimo krótkiego stażu panowie mają na swoim koncie liczne koncerty w kraju i za granicą, a także liczne nagrody. Mogą pochwalić się między innymi Platynowymi Płytami oraz Złotą Płytą za single "Tylko Ty", "Zwariowałem", "Fajna jest ta dziewczyna" i "Wyśmienicie". Liderem i twórcą wszystkich kompozycji zespołu jest Jakub Urbański, którego fani disco polo na pewno znają. Na ich koncertach zawsze jest mnóstwo energii, tak na jednym z występów udostępnionych na kanale DiscoPolowiec w serwisie Youtube.

Disco polo: Gwiazdor muzyki tanecznej poważnie zachorował

Ostatnio do mediów trafiła informacja, że młody lider formacji nie czuje się najlepiej. To kolejna tragiczna informacja dla fanów tego gatunku muzycznego. Dolegliwości, które odnotował muzyk, mogą położyć się cieniem na jego dalszej karierze. Wokalista zespołu Playboys zauważył, że zaczyna tracić głos. Sytuacja jest bardzo poważna, mężczyzna nie jest w stanie wypowiedzieć słowa. Lekarz, który zbadał gwiazdora stwierdził, że lider formacji cierpi na ostre zapalenie krtani.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Leczenie tego schorzenia jest długotrwałe i głównie zapobiegawcze. Wokalista został poinformowany o tym, że powinien oszczędzać głos, nawilżać struny głosowe, a także przyjmować medykamenty. Niezbędna jest także kompleksowa rehabilitacja. To bardzo smutna informacja dla fanów gwiazdora disco polo. Wszystko wskazuje na to, że w najbliższych miesiącach nie będą mogli wybrać się na koncert ukochanego zespołu. Pod znakiem zapytania stoją także nagrania studyjne.

Dzisiaj grzeje: 1. Państwowa Komisja Wyborcza przekazała najnowsze dane. Nieprawdopodobna frekwencja na wyborach

2. Media: Nieoficjalne informacje o śmierci w czasie głosowania. Kilkanaście przypadków zasłabnięć podczas wyborów

Na profilu w mediach społecznościowych wokalisty pojawiło się zdjęcie obrazujące wycinek procesu dochodzenia do zdrowia. Na szyi gwiazdora widzimy kołnierz rehabilitacyjny, którego działanie ma przyspieszyć rekonwalescencję piosenkarza. Podpis do fotografii jest formą podziękowania dla wielbicieli. Muzyk wyraził także nadzieję, że sytuacja niedługo wróci do normy. W komentarzach nie brakuje słów współczucia i dobrych życzeń od internautów.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Znalazła w zeszycie mamy przepis na wafle sprzed 20 lat. Powróciły wspomnienia, najlepszy smak dzieciństwa
  2. Mariusz Pudzianowski zadziwił wszystkich kibiców w dniu wyborów. Przypomniał Polaka, którego wielbiły tysiące
  3. Mama myślała, że 3-letni syn został ugryziony przez osę. Gdy zobaczyła, co dzieje się z jego ciałem, porażająca prawda wyszła na jaw
  4. Gwiazda "Na Wspólnej" w tajemnicy wzięła ślub. Wyciekły zdjęcia, suknia jak z bajki
  5. Porażające sceny przed lokalem wyborczym. Potrzebna była natychmiastowa pomoc
  6. Dorota Wellman jest nieuleczalnie chora. Straszne, jakie komentarze słyszy pod swoim adresem, brak słów

Źródło: Disco Polo Info

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News