Sprawa wygląda bardzo poważnie. Nowe doniesienia ze szpitala o stanie zdrowia gwiazdy disco-polo

Sprawa wygląda bardzo poważnie. Nowe doniesienia ze szpitala o stanie zdrowia gwiazdy disco-polo Źródło: instagram.com/madzia_pim

Fani disco polo dosłownie zamarli, gdy po raz pierwszy dowiedzieli się o chorobie swojej ulubionej gwiazdy. O swoim złym stanie poinformowała ich na Instagramie. Teraz pojawiły się doniesienia, które rzucają na sprawę nowe światło. Przyszłość nie jest widziana przez artystkę w różowych barwach. Postanowiła odwołać kilka koncertów.

Disco polo bez zespołu takiego jak Piękni i Młodzi nie zyskałoby tak wielkiej popularności w Polsce. Gwiazda związana z tą grupą przekazała fanom na Instagramie, że czuje się bardzo źle, a jej stan jest na tyle poważny, że musiała zostać hospitalizowana. Właśnie pojawiły się nowe informacje dotyczące zdrowia wokalistki. Szczegóły nie brzmią dla niej zbyt optymistycznie.

Gwiazda disco polo nadal przebywa w szpitalu

Magdalena Narożna przestraszyła wszystkich fanów, gdy kilka dni temu opublikowała na swoim Instagramie wstrząsający wpis. Okazało się, że gwiazda trafiła do szpitala. Niestety, Narożna nie chciała zdradzić, co się jej stało ani jak długo pozostanie pod opieką lekarzy. Prawdopodobnie nie widziała wtedy jeszcze nawet wyników swoich badań. Napisała do fanów, aby poprosić ich o wsparcie, którego ci natychmiast jej udzielili.

 - Dasz radę! Silna kobieta jesteś - napisała internautka pod wpisem Narożnej.

Aktualny stan zdrowia gwiazdy disco polo

Gwiazda "Pięknych i Młodych" obecnie przebywa w szpitalu w Łomży. Nie wiadomo, jak długo potrwa jeszcze rekonwalescencja gwiazdy. Uzależnione jest to od decyzji lekarzy, a ci nie spieszą się z wypisaniem pacjentki do domu.

 - Czuję się już lepiej, ale niestety lekarze postanowili, że muszę zostać jeszcze w szpitalu. Nic na to nie poradzę. Zdrowie jest ważniejsze - wyznała na Instagramie wokalistka.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Najsmutniejsza informacja pojawiła się jednak dopiero chwilę później, gdy gwiazda wspomniała o koncertach disco polo, na których lada chwila miała się pojawić. Niestety, koncerty będą musiały zostać odwołane lub przełożone.

 - Niestety, w ten weekend nie zobaczymy się na zaplanowanych koncertach. Mam nadzieję, że je nadrobimy, że zagramy w innym terminie - próbowała na koniec pocieszyć fanów.

Wielbiciele Pięknych i Młodych zapewne nie są zachwyceni takim obrotem spraw, jednak muszą zgodzić się z Magdaleną Narożną - zdrowie jest najważniejsze. Prawdopodobnie gwiazda wynagrodzi wszystko swoim fanom gdy tylko poczuje się lepiej.

Fot. instagram.com/madzia_pim

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nie uwierzycie jak mieszka Michał Wiśniewski! Jego ogromna posiadłość zapiera dech w piersiach! 
  2. Miała 27 lat, była u szczytu kariery. Śmierć odebrała jej WSZYSTKO. Do dziś opłakują ją MILIONY Polaków
  3. Lekarze otworzyli jej czaszkę, by wyciąć nowotwór. Kiedy zobaczyli, co naprawdę było w środku, pobledli
  4. Okrucieństwo mordercy jest nie do opisania. Nie żyje młoda mama, zadźgana miesiąc po porodzie, dramat na Śląsku
  5. Ciężko zahamować potok łez. Mama dała się upokarzać ludziom, żeby wykarmić dzieci
  6. Żona znalazła tajemny zeszyt męża. Gdy zobaczyła, co w nim zapisywał, była zdruzgotana: "Jestem zniesmaczona, rozczarowana i zwyczajnie mi przykro"

Źródło: Instagram

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News