Fani disco polo oszaleli z zachwytu. Polsat przygotował prawdziwą petardę z królem disco polo

Fani disco polo oszaleli z zachwytu. Polsat przygotował prawdziwą petardę z królem disco polo Źródło: Facebook/Polsat

Disco polo po latach niebytu wróciło do łask. Popularność tego nurtu muzycznego sprawiła, że coraz więcej telewizji decyduje się na prezentowanie jej na swojej antenie. Polsat zapowiedział prawdziwą petardę.

Disco polo wciąż jest w Polsce tematem wzbudzającym wiele emocji. Wiele osób uważa tę muzyką za kakofonię i nieodpowiednią dla ludzi "z miasta". Mimo to liczba fanów tego gatunku w ostatnim czasie rośnie. Stacja Polsat postanowiła wpisać się w ten trend rosnącej popularności disco polo i przygotowało prawdziwą petardę z królem disco polo w roli głównej.

Wraca prawdziwy hit Polsatu. Poprowadzi go król disco polo

Być może starsi czytelnicy pamiętają emitowany w latach 90' w telewizji Polsat program pt "Disco Relax". W okresie, kiedy polski nurt muzyki disco polo święcił największe triumfy, program ten cieszył się niemałą popularnością. W czasach renesansu muzyki wykonywanej m.in. przez Zenka Martyniuka zapowiedziano jego powrót. Informacje o tym przekazała Edyta Folwarska, znana prezenterka związana z disco polo.

- Pamiętacie kultowy program z lat 90. który emitowany był na antenie Polsatu? „Disco Relax” Wszystko wskazuje na to, że od 7 marca co sobota razem z Marcinem Millerem i Marcinem Kotyńskim poprowadzimy na antenie Polsatu podobną formułę. Nie chcę jeszcze zdradzać szczegółów, aby nie zapeszać. Trzymajcie za nas kciuki - zapowiedziała prezenterka.

Kultowy program wróci z królem disco polo

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Fani są wyjątkowo entuzjastycznie podchodzą do tej informacji, szczególnie na wieść o udziale Marcina Millera z zespołu Boys, zwanego też często "królem disco polo". Sama Edyta Folwarska jest już znana w środowisku od dawna, a Marcin Kotyński przez wiele osób kojarzony jest głownie ze stacją Vox FM. Wszystko wskazuje na to, że program wróci z gwiazdorską obsadą. Fani są zachwyceni.

Dzisiaj grzeje: 1. Ewa Sałacka zmarła tragicznie, osierociła 12-letnią córkę. Latami opłakiwała mamę, dziś to dorosła, piękna kobieta
2. Pierwsze podejrzenie zakażeniem koronawirusem w Polsce

- Pewnie, że pamiętam, oglądałam. Ale byłoby fajne, gdyby wrócił na antenę po latach - pisała fanka.

- O tak. Moje początki z disco polo to właśnie "Disco Relax" i lata 90 - pisał fan pod postem gwiazdy.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Do polskiego szpitala trafiła dwójka dzieci z podejrzeniem zakażenia koronawirusem. Znamy prawdę o ich stanie zdrowia
  2. Nie żyje legenda światowej piłki. Dwukrotnie zagrał w finale mundialu
  3. Mięso na rosół kupujesz w supermarkecie? Robisz największy błąd, specjaliści załamują ręce
  4. Straszne, ministrant odebrał sobie życie. Mieszkańcy polskiej miejscowości nie mogą się pozbierać
  5. Sprawa jest załatwiana po cichu, nikt nie miał pojęcia. Wypłynęły nowe fakty o Agnieszce Woźniak-Starak

Źródło: Facebook

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News