Nie da rady. Uwielbiany gwiazdor disco polo nagle odwołał koncerty

Nie da rady. Uwielbiany gwiazdor disco polo nagle odwołał koncerty Źródło: YouTube / Polsat

Disco polo cieszy się dużym zainteresowaniem także w gronie młodszych pokoleń słuchaczy, wśród których szczególną popularność zdobył 20-letni wokalista, występujący pod pseudonimem Ronnie Ferrari. Jak niespodziewanie przekazał piosenkarz, jest zmuszony odwołać nadchodzące koncerty. Na drodze do realizacji zawodowych planów stanęła mu bowiem choroba.

Disco polo to dziś nie tylko Zenek Martyniuk, czy kojarzone jeszcze z latami 90. zespoły, ale także młode pokolenie wokalistów. Należy do niego także 20-letni Hubert Kacperski, występujący jako Ronnie Ferrari. Piosenkarz zdobył popularność praktycznie z dnia na dzień, gdy udostępnił w sieci utwór "Ona by tak chciała". Piosenka dość niespodziewanie stała się ogromnym hitem, a sam Kacperski zaczął koncertować w klubach w całym kraju.

Disco polo: wokalista odwołuje nadchodzące koncerty

26 stycznia wokalista przekazał jednak, że jest zmuszony odwołać swoje nadchodzące występy. Chodzi dokładnie o koncerty w Face Club Olsztyn i Ibiza Zalesie. Ronnie Ferrari zaznaczył, że oficjalnie poinformuje o nowych datach, kiedy tylko uda mu się ustalić je z właścicielami lokali.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Jak przekazał piosenkarz, jego niedyspozycja spowodowana jest chorobą. Na drodze do koncertowania zgodnie z ustalonym planem stanęło mu niespodziewane zatrucie pokarmowe. Nie może więc w najbliższym czasie wyjść na scenę.

Nie wiadomo, kiedy Ronnie Ferrari zagra zapowiedziane koncerty

Dzisiaj grzeje: 1. Ewa Sałacka zmarła tragicznie, osierociła 12-letnią córkę. Latami opłakiwała mamę, dziś to dorosła, piękna kobieta
2. Policja na terenie willi Olgi Tokarczuk. Niepokojące nieoficjalne doniesienia

Ronnie Ferrari przeprosił fanów, którzy planowali wybrać się na jego występy. Jednocześnie podkreślił, że wkrótce na pewno będą mieli okazję zobaczyć się na koncertach wyznaczonych na nowe daty. Na razie nie wiadomo, kiedy dokładnie piosenkarz pojawi się w zapowiedzianych lokalizacjach. Tego jego sympatycy dowiedzą się zapewne już w najbliższym czasie.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Polacy uwięzieni w centrum epidemii. Konsulat zachęca ich do powrotu do Polski
  2. Nie żyje legenda światowej piłki. Dwukrotnie zagrał w finale mundialu
  3. Na drzwiach domu znaleźli kartkę z ostrzeżeniem. Zignorowali ją, weszli do środka i zamarli z przerażenia
  4. Prawie nikt nie wiedział, przez co przeszła matka Jana Pawła II. Śmierć dziecka i problemy ze zdrowiem są tylko częścią dramatu
  5. Oficjalne: 23 Polaków zagrożonych wirusem 2019-nCov. Są wśród nich studenci Politechniki

Źródło: Facebook

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News