Wszyscy byli w błędzie. Król disco polo w końcu przerwał milczenie, można złapać się za głowę

Wszyscy byli w błędzie. Król disco polo w końcu przerwał milczenie, można złapać się za głowę Źródło: youtube.com Krzysztof

Król disco polo ostatnim wyznaniem zaskoczył wszystkich. Gwiazdor długo milczał, ale w końcu postanowił zabrać głos i powiedzieć o czymś, o czym jak się okazuje, fani zupełnie nie mieli pojęcia. Ogromny szok dla wszystkich.

Sympatycy disco polo bacznie obserwują swoich ulubieńców, by nie przegapić żadnej wzmianki na ich temat tym bardziej, jeżeli dotyczy ona zawodowych planów. Często jednak artystki i artyści świadomie nie dzielą się ze słuchaczami niektórymi informacjami, starając się jak najdłużej zachować je w tajemnicy. Czy tak też było i tym razem? Niekwestionowany król muzyki tanecznej przerwał milczenie, ujawniając coś naprawdę zaskakującego. 

Fani będą w szoku. Król disco polo wyznał druzgoczącą prawdę 

Ostatnio lider zespołu Weekend, Radek Liszewski, udzielił wywiadu dla "Faktu", w którym wyznał coś, o czym wielu fanów nawet nie miało pojęcia. Sympatycy długo żyli w błędzie. Kiedyś dla grupy niczym nadzwyczajnym było granie na weselach, gdy jednak grono słuchaczy diametralnie wzrosło, a oni stali się jednymi z najbardziej rozpoznawalnych artystów w tej dziedzinie, występowanie na poślubnych przyjęciach przestało być dla nich opłacalne. Artysta wprost przyznał, że teraz interesują go wyłącznie duże wydarzenia. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

- Ja od wielu lat nie gram już na takich imprezach. Decyduję się tylko na duże rzeczy, duże koncerty i festiwale - mówił dla Faktu Liszewski. Muzyk nawiązał również do występów na weselach w czasie pandemii, które znał za ryzykowne. - Cały czas słyszę, że co wesele, to jakieś nowe zakażenia. I nawet jeśli przeszłoby mi przez myśl, żeby się w to ponownie bawić, lepiej nie ryzykować –. dodał. 

Taka informacja może być dla słuchaczy sporym szokiem. Ostatnio sporo mówi się również o odwoływanych przez gwiazdy koncertach, co wynika z obecnej sytuacji. Niektórzy już podali pierwsze nowe terminy, a inni wciąż czekają. Ku uciesze sympatyków Liszewskiego i zespołu Weekend, grupa ma zaplanowany pierwszy po przerwie koncert, a ma on mieć miejsce już 28 czerwca. 

Dzisiaj grzeje: 1. Mąż Kasi Cichopek w końcu pokazał twarze dzieci. Widok odebrał fanom mowę

2. Wystartowały kontrole maseczek w komunikacji miejskiej. Kary za brak są wręcz astronomiczne

- Już 28 czerwca w ramach wakacyjnej trasy dwójki zagramy koncert w Nowym Targu, będzie to coś w stylu amerykańskiego kina samochodowego, bo normalnej publiczności nie będzie. Przed sceną będą samochody, a w nich widzowie - wyjawił w rozmowie z "Faktem" Radek Liszewski, lider grupy muzycznej Weekend. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Zdumiewające zastosowanie ogórka. Nie uwierzysz, co nim zastąpisz
  2. Tragiczna śmierć młodej gwiazdy. Jeszcze niedawno świętowała życiowy sukces
  3. Miliony Polaków będą oburzone, Jackowski jest wszystkiego pewien. Jasnowidz powiedział, co wydarzy się na jesieni
  4. Co za przystojniak. Natalia Kukulska pokazała swojego 20-letniego syna, ależ się zmienił
  5. Niepokojące doniesienia o Ewie Wachowicz. Jak tak można? W sieci pojawił się pilny apel
  6. Nie żyje 37-letni Grzegorz. Na jaw wyszły szczegóły z jego życia, przeżył istne piekło

Źródło: Fakt

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News