disco polo pożar pomoc
Instagram\lobuzagram
Joanna Szwalikowska - 25 Maja 2020

Gwiazdy disco polo błagają o pomoc. Wielka tragedia, dom całkowicie spłonął

Gwiazdy disco polo wystosowały ważny apel do swoich fanów. W związku z ogromną tragedią błagają o pomoc, sprawa jest bardzo pilna. Z dnia na dzień osiem osób straciło dach nad głową i dobytek całego życia. Teraz drżą, myśląc o każdym kolejnym dniu.

Gwiazdy disco polo poruszone ogromną tragedią zdecydowały się wyciągnąć pomocną dłoń ofiarom pożaru. Dramat, jaki się rozegrał, zmotywował je do tego, by jak najszybciej zorganizować pomoc poszkodowanym ludziom. Szybka reakcja może sprawić, że nieszczęście szybciej pójdzie w niepamięć.

Piotr Polk, słowa do odchodzącej mamyWydało się, co Piotr Polk powiedział do odchodzącej mamy. 9 najsmutniejszych słów, jakie można sobie wyobrazićCzytaj dalej

Gwiazdy disco polo błagają fanów o pomoc

Zespół Łobuzy w swojej relacji na Instagramie wezwał do pomocy wszystkich ludzi o wielkim sercu. Artyści opublikowali post przekazujący, że problemy związane z panującą pandemią koronawirusa, to nie wszystko, z czym przychodzi nam się zmierzyć. Istnieje wiele innych, równie ważnych przypadków, jak na przykład pożar domu. Właśnie w obliczu takiej tragedii stanęła pewna 8-osobowa rodzina.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Mandaryna wyznała prawdę o Michale WiśniewskimMandaryna dopiero po latach przerwała milczenie. Wyznała prawdę o Michale WiśniewskimCzytaj dalej

W wyniku pożaru cała rodzina z dnia na dzień straciła dach nad głową. Artyści z zespołu Łobuzy postanowili pomóc poszkodowanym, udostępniając link do zbiórki i namawiając swoich fanów do choćby niewielkiej darowizny. Sprawa jest bardzo pilna. Dobre serca członków zespołu sprawiły, że o zbiórce dowiedziało się już dużo ludzi.

To już nie pierwszy raz, kiedy artyści pokazali, że nie pozostają bierni wobec zła, które dzieje się na świecie. Stawiają czoła wszelkim przeciwnościom, a w dodatku pomagają innym. Wiele gwiazd mogłoby brać przykład z zespołu. Wykorzystywanie swoich zasięgów w mediach społecznościowych w celu działań dobroczynnych to postawa ukazująca ogromną dobroć.

Dzisiaj grzeje:

1. Od dziś wchodzi w życie nowy obowiązek. Polaków czekają uciążliwe zmiany

2. Nie żyje 3-letnie dziecko. Do tragedii doszło w przedszkolu, opiekunka oskarżona o zabójstwo

Zbiórka pieniędzy dla poszkodowanej 8-osobowej rodziny wciąż trwa. Osoby, które chciałyby pomóc nadal mają szansę dołożyć od siebie nawet niewielką kwotę. W przypadku tragedii takich jak ta, liczy się każda złotówka, a nawet grosz.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Ministerstwo Zdrowia podało najnowsze dane. Przełomowy dzień w walce z koronawirusem
  2. Tragiczna wiadomość obiegła całą Polskę. Nie żyje Karol Szafranek, przegrał ze straszną chorobą
  3. UKOiK ostrzega Polaków przed owocami i warzywami z Biedronki. Klienci powinni uważać
  4. Wydało się, o czym Tadeusz Rydzyk rozmawiał w zakrystii z biskupem. Ręce opadają
  5. Nowe ognisko epidemii w Polsce. Porażające dane, natychmiastowa akcja służb
  6. Niesamowicie okazyjna cena truskawek w Biedronce. Niestety, jest też zła wiadomość

Syn nagle upadł na ziemięSyn wrócił z podwórka. Chwilę potem upadł, w szpitalu porażająca prawda wyszła na jaw, fatalne skutkiCzytaj dalej

źródło: disco-polo.info

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News