Disco polo afera
youtube
Aneta Wasilewska - 24 Stycznia 2020

Nagły zwrot akcji w Pięknych i Młodych. Fani wpadli w konsternacje po słowach byłego lidera

Disco polo bez "Pięknych i młodych" byłoby pozbawione jakichkolwiek sensacji. Fani muszą przyszykować się na prawdziwy zwrot akcji. Były lider wydał kolejne oświadczenie. Tego chyba nikt się nie mógł spodziewać.

Disco polo obecnie przeżywa prawdziwe odrodzenie. Za sprawą Zenka Martyniuka i jego wielkich przebojów Polacy jeszcze raz wracają do tego gatunku. Na polskiej scenie muzycznej jest całe zatrzęsienie zespołów, które wykonują disco polo, ale istnieje tylko jeden zespół, który dostarcza fanom również ogromnych emocji.

Zwierzę zostawiło swoje potomstwoByli przekonani, że uratowali szczeniaczki labradora. Kiedy lekarz powiedział im, co to za zwierzęta, zaparło im dech w piersiachCzytaj dalej

Disco polo telenowela trwa. Piękni i Młodzi - nagły zwrot akcji

Od kiedy w sieci pojawiło się nagranie z nocy sylwestrowej, gdzie pomiędzy członkami zespołu disco polo Piękni i Młodzi doszło do awantury niemalże każdego dnia pojawiają się nowe doniesienia o muzykach. W konflikcie przede wszystkim uczestniczyło małżeństwo Narożnych, którzy postanowili zakończyć współpracę, rozwieść się i na oczach całej Polski walczyć o prawa opieki nad córką.

Disco polo telenowela z udziałem członków zespołu "Piękni i Młodzi" wciąż trwa, a w najnowszej odsłonie pojawia się nieoczekiwany zwrot akcji. Fani wpadli w konsternację po słowach, które właśnie się pojawiły.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

CiastoEkspresowe, lekkie jak chmurka ciasto z 3 składników. Genialny przepis zachwyci wszystkich domownikówCzytaj dalej

Disco polo w sercu Dawida Narożnego. Jest w nim nadzieja

Dawid Narożny były lider zespołu nie przestaje zamieszczać oficjalnych oświadczeń. Dziś na jego Instagramie fani mogli przeczytać kolejne. Gwiazdor disco polo wydaje się przepełniony nadzieją.

- Padają często pytania o losy zespołu. Oświadczam, że Zespół Piękni i Młodzi tworzyłem od samego początku, byłem współautorem wszystkich jego przebojów i jestem mu całym sercem oddany. Wierzę, że pomimo chwilowych nieporozumień wewnętrznych, co zdarza się w każdej rodzinie - nadal będzie funkcjonował i tworzył - napisał na Instagramie gwiazdor muzyki disco polo.

Dzisiaj grzeje:

1. Niósł trumnę zamordowanej, 6-letniej córki. Niezwykła rzecz zaczęła się nad nią dziać
2. Nie mieli szans na przeżycie, zmarli na miejscu. Tragedia na zachodzie Polski

Fani, którzy wypowiadają się pod zamieszczonym oświadczeniem, nie mogą zrozumieć, dlaczego Dawid Narożny chciałby wrócić do zespołu i śpiewać z byłą żoną na jednej scenie. Internauci są zdania, że muzyk szuka tylko rozgłosu, ale nie zamierza wracać do zespołu Piękni i Młodzi. Póki co, Magda nie komentuje słów byłego męża.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Najczęstsze objawy kobiecych nowotworów. Nie wolno ich lekceważyć
  2. Polscy kibice zaatakowani w trakcie turnieju charytatywnego dla chorej dziewczynki
  3. Fatalne informacje z samego rana. Ogromny pożar w polskim mieście, wezwano 32 zastępy straży
  4. TVN przekazał oficjalne wiadomości, wirus z Wuhan dotarł do kolejnego kraju. Liczba ofiar rośnie w zastraszającym tempie
  5. Filip Chajzer pokazał swoją siostrę. Nikt nie wiedział, że jest taką pięknością, zapiera dech w piersiach

ZwierzęOdczuwali tylko strach, kiedy ktoś przyniósł z lasu nieznane zwierzę. Teraz wiadomo, czym konkretnie jestCzytaj dalej

źródło: instagram

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News