Król disco polo skrywał przed fanami wielki sekret. W końcu się nim podzielił

Król disco polo skrywał przed fanami wielki sekret. W końcu się nim podzielił Źródło: Screen / TVP 2

Disco polo przeżywa w Polsce prawdziwy renesans. Popularny wokalista ukrywał przed fanami sekret, niedawno wyjawił swoją tajemnicę. Wielbiciele muzyka są zaskoczeni jego wyznaniem.

Disco polo staje się znów jednym z najpopularniejszych gatunków muzycznych w Polsce, a jego wykonawcy zyskują wielką popularność. Uwielbiany wokalista skrywał wielką tajemnicę przed swoimi fanami. Niedawno w wywiadzie wyznał całą prawdę. Wielbiciele muzyka są zaskoczeni jego sekretem, który ostatnio wyszedł na jaw.

Disco polo przeżywa renesans, zyskuje coraz więcej fanów

Muzyka disco polo znów staje się wyjątkowo popularna w Polsce, a jej wykonawcy zyskują coraz więcej fanów, którzy intensywnie śledzą życie prywatne swoich ulubieńców. Do porannego programu Telewizji Polskiej zaproszono gwiazdę disco polo, Marcina Millera. Popularny wokalista wyznał w "Pytaniu na śniadanie", że nie jest katolikiem. Swoje wyznanie ukrywał przed fanami przez lata, teraz powiedział całą prawdę. Lider zespołu "Boys" jest prawosławny, a święta obchodzi dwa razy w roku.

W rozmowie z dziennikarzami TVP zdradził, że w wyjątkowy sposób spędza Święta Bożego Narodzenia. Rodzina Millera zbiera się przy świątecznym stole nie tylko 6 stycznia, ale również 24 grudnia. Wszystko przez napięty grafik muzyka.

Gwiazdor disco polo wyznał, że nie jest katolikiem

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Muzyk opowiedział, jak wyglądają święta w jego rodzinie. Tradycją jest, że wszyscy bliscy przyjeżdżają do domu jego mamy w Grajewie. 50 metrowe mieszkanie gwiazdor żartobliwie nazywa pałacem. W tym roku oprócz Marcina Millera, jego żony i mamy, w domu pojawią się  synowie z partnerkami, a także wnuk. Przy świątecznym stole usiądzie łącznie osiem osób.

Dzisiaj grzeje: 1. Żona Roberta Janowskiego ostro o Brzozowskim. Twierdzi, że jest "na smyczy TVP"
2. Jest coraz gorzej? Żona Królikowskiego w rozpaczy, nowe smutne informacje ze szpitala

Mężczyzna nie wyobraża sobie świąt spędzonych inaczej, niż w rodzinnym gronie w domu mamy. Bliscy są dla niego ważniejsi niż kariera zawodowa i występowanie na scenie.

- Tam spędzamy święta i nie chcę inaczej. Nie samymi imprezami i koncertami człowiek żyje. Czasami trzeba przystopować i wyciszyć się, podładować akumulatory… - wyznał Marcin Miller w rozmowie z gazetą "Gala".

Najlepsze newsy dnia:

  1. Smutne święta Jarosława Kaczyńskiego. Jak będą wyglądać w tym roku?
  2. Emerytury 2020. Znamy już stawkę i wysokość waloryzacji
  3. Jest coraz gorzej? Żona Królikowskiego w rozpaczy, nowe smutne informacje ze szpitala
  4. Córka Wodeckiego po latach ujawniła prawdę. W ich domu działy się bardzo przykre rzeczy
  5. Rafał usłyszał dziwny skowyt z lasu. Szczeniak owczarka nie miał szans uwolnić się z pułapki

źródło: Super Express

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News