Fani disco polo w żałobie. Śmierć uderzyła nagle, największa strata

Fani disco polo w żałobie. Śmierć uderzyła nagle, największa strata Źródło: Pixabay

Fani disco polo w ogromnej żałobie, nagła śmierć stała się niewyobrażalną stratą. W sieci zawrzało, niestety pojawiły się negatywne komentarze. Gwiazdor bez ogródek wyjawił, co myśli na temat takich słów. Padły mocne słowa.

Z ogromną stratą i bólem spotkał się jeden z gwiazdorów disco polo. Sytuacja jest poważna, doszło do niespodziewanej śmierci, w dodatku w sieci pojawiła się masa nieprzychylnych komentarzy, zachowanie niektórych osób było nie na miejscu. Gwiazdor nie był w stanie dłużej milczeć. Musiał powiedzieć, co myśli na ten temat. 

Niewyobrażalna strata dla fanów disco polo, doszło do tragedii

Moment, kiedy tracimy najbliższą osobę, jest bardzo trudny, wówczas mogą nas ponieść nerwy. Zwłaszcza po spotkaniu z okrutnym przyjęciem  naszej żałoby. z taką sytuacją spotkał się jeden z gwiazdorów disco polo - Mateusz Jarmusz z zespołu Creative. Kilka miesięcy temu zmarł tata gwiazdora, co było dla niego ogromnym bólem, mężczyzna nie chciał się dzielić swoimi uczuciami publicznie, o co wiele osób robiło mu wyrzuty. Mężczyzna nie wytrzymał, musiał napisać, co naprawdę myśli. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

- Mój tata zmarł 4lutego o 8:07, chyba nikomu za wszystko nie jestem wdzieczny jak wlaśnie mu jeśli chodzi o muzyke i nie tylko, dowiedziałem się że ludzie mi zarzucają posty które wstawiam mimo że mój tata prawie pół roku temu zmarł!!! Kochałem i kocham bardzo go, naprawde nie rozumiem, nie chce by publicznie mi pisano współczuje, nie chce oprócz jednego postu na fan page Creative pisać o tym, jakieś wstążki publikować bo to nic nie zmieni!! codziennie myśle o swoim tacie CODZIENNIE!!! a niektóre osoby krytykują mnie o facebook bo nie chce o tym pisać publicznie!!! teraz publicznie jak chcecie napisze tęsknie za swoim tatą, kocham go i jest mi naprawdę ciężko!!! ... Facebook probowalem jakos normalnie prowadzic ukrywac ale niektórzy tego nawet nie szanuja że chce sam przeżyć żałobę! Dajcie spokój!!! Brak słów!!!!!!!! - napisał oburzony mężczyzna na swoim profilu na Facebooku. 

Dzisiaj grzeje: 1. Tragiczne doniesienia. Nie żyje 13 zakonnic

2. Przyjęto właśnie nową ustawę. Od 1,5 do 2,5 tysięcy złotych dodatku

3. Pierwsze objawy zawału serca. Nie wolno ich lekceważyć

Cała sprawa jest bardzo przykrym doświadczeniem, fani z reguły wykazują się zrozumieniem takich sytuacji. Tutaj jednak niestety było nieco inaczej. Wiele osób zarzuciło mężczyźnie, że nie wspomina ojca. Mateusz Jarmusz uważa jednak, że publikowanie czarnych wstążek w mediach społecznościowych nic nie zmieni, a jego pamięć o tacie nie zniknęła. Jest mu ciężko, jednak uważa, że to są uczucia, którymi nie musi dzielić się z fanami. mamy nadzieję, że tym razem wykażą się oni zrozumieniem.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Stało się. Aleksander Kwaśniewski właśnie przekazał radosną nowinę, nikt się nie spodziewał
  2. Mateusz Borek nie wytrzymał. Został zapytany na wizji o zdjęcia swojego nagiego ciała, posypały się wulgaryzmy, awantura na wizji
  3. Szumowski przypadkiem wygadał się, ile naprawdę w Polsce jest chorych. Liczba radykalnie różni się od oficjalnej
  4. Przyłapali Dudę w jego prywatnym domu w dziwnej pozie. Upubliczniono zdjęcia, co tam się wydarzyło?
  5. Syn Wałęsy przerwał milczenie, ujawnił przykrą tajemnicę rodziny. Ogromne nieszczęście, na końcu tragedia
  6. Beacie Szydło nie udało się ukryć, wszystko nagrali. Robi wrażenie?
  7. Polak stworzył niezniszczalny materiał. Teraz może go wykorzystać wojsko
  8. Joanna Krupa przypadkiem pokazała kuchnię. Jest ogromne zaskoczenie, spodziewaliśmy się czegoś innego
  9. Dramat bohaterki „Nasz nowy dom”, straciła wszystko. Katarzyna Dowbor jest zrozpaczona

Źródło: Disco Polo Info

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News