Disco polo
Pixabay.com ScorpionD
Monika Majko - 22 Listopada 2020

Dramat gwiazdora disco polo. Śmierć przyszła po długiej chorobie

Gwiazdor disco polo przekazał fanom wyjątkowo smutną wiadomość, muzyk zmaga się z utratą jednej z najbliższych osób. Śmierć przyszła po długie i ciężkiej chorobie, w kierunku piosenkarza i jego rodziny spływają kondolencje.

Disco polo przyniosło mu popularność i karierę, teraz jednak gwiazdor pogrążył się w głębokiej żałobie. Muzyk przekazał fanom wyjątkowo smutne informacje o śmierci swojego taty, wokalista zamieścił w mediach społecznościowych poruszający wpis. 

Disco polo - gwiazdor stracił tatę

W świecie disco polo zapanowała żałoba z powodu wyjątkowo smutnej wiadomości, jaką przekazał fanom i przyjaciołom z branży jeden z gwiazdorów. W mediach społecznościowych popularnego wokalisty pojawił się wzruszający wpis. 

Marcin Sawicki, który na scenie występuje pod pseudonimem Savicky, za pomocą Facebooka poinformował o śmierci swojego taty. 69-letni mężczyzna odszedł po długiej chorobie, jednak muzyk nie sprecyzował z czym zmagał się jego ojciec.

- W dniu dzisiejszym, po długiej i ciężkiej chorobie zmarł mój Tata. Dziękuję za wszystko i do zobaczenia - napisał gwiazdor.

Żałoba w TVP. Nie żyje uwielbiany dziennikarz, przegrał walkę z koronawirusemŻałoba w TVP. Nie żyje uwielbiany dziennikarz, przegrał walkę z koronawirusemCzytaj dalej

Do swojego postu Marcin Sawicki dołączył link do poruszającego utworu w wykonaniu Ryszarda Rynkowskiego pt. Jawa, który opowiada o stracie bliskich. Tekst piosenki podkreślił ogromny ból, z jakim zmaga się muzyk po śmierci swojego ukochanego taty.

Marcin Sawicki przekazał również informacje dotyczące miejsca pochówku swojego bliskiego. Na Facebooku opublikował zdjęcie nekrologu Ryszarda Sawickiego, który został pochowany na jednym z cmentarzy w Łomży.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Tajemnicze zaginięcia dzieci na Śląsku. Policja jest bezradna, nie ma żadnych śladówTajemnicze zaginięcia dzieci na Śląsku. Policja jest bezradna, nie ma żadnych śladówCzytaj dalej

Marcin Sawicki pożegnał tatę we wzruszającym wpisie na Facebooku

Do muzyka napływają kondolencje, a fani disco polo na chwilę oderwali się od śledzenia afery związanej z niedawnymi wypowiedziami innego gwiazdora tej sceny, Sławomira Świerzyńskiego.

Lider Bayer Full znalazł się na medialnym świeczniku w związku z listą beneficjentów Funduszu Wsparcia Kultur przyznawanego przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego, która wywołała ogromne kontrowersje społeczne. 

Dzisiaj grzeje:

 1. Lekarz ujawnił, co wyrabia się w szpitalu na Narodowym, wstydzi się sam za siebie. "Wyszydzają nas", kuriozalne sytuacje
 2. Jej mąż zginął. Kiedy przejrzała pliki w jego laptopie zamarła, znalazła porażającą wiadomość
 3. Rząd chce masowo przebadać mieszkańców kilku województw na obecność COVID-19. Minister zdrowia zdradził szczegóły

Sławomir Świerzyński utrzymuje, że 550 tysięcy złotych, które miał otrzymać z Funduszu, całkowicie mu się należy, choć wiele osób uważa takie rozdawanie pieniędzy przez polski rząd, szczególnie w czasie kryzysu związanego z pandemią koronawirusa, za ogromny skandal.

- Chory w szpitalu też potrzebuje muzyki. My ten klimat muzyczny i artystyczny zapewniamy tym ludziom - tłumaczył Świerzyński na antenie Polsat News.

Zobacz także w naszych serwisach:

 1. Już niedługo galerie będą znowu otwarte. Mocny komentarz specjalisty
 2. Suczka urodziła się jako mieszanka golden retrievera i jamnika. Najsłodsza rzecz, jaką dziś zobaczycie
 3. Matylda Damięcka przekazała najsmutniejszą wiadomość. Jego serce nie wytrzymało, kondolencje docierają z każdej strony
 4. Niezbędna pomoc, śmiertelna choroba postępuje. Andrzej Duda apeluje w imieniu rodziny mężczyzny
 5. 24-latka z Sosnowca zostawiła na ulicy 3-letniego synka, teraz się tłumaczy. Przerażające słowa, ręce opadają
 6. Placki ziemniaczane po rosyjsku skrywają obłędne nadzienie. Z łatwością je zrobisz, smakują jak ambrozja
 7. Bogdan nie wytrzymał, padły ostre słowa. W "Rolnicy. Podlasie" zrobiło się naprawdę gorąco
  1.  
Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze "Złotopolskich"Czytaj dalej

Źródło: Disco Polo Info

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News