Najpopularniejsze małżeństwo w świecie disco polo rozwodzi się po latach. Szokujące doniesienia

Najpopularniejsze małżeństwo w świecie disco polo rozwodzi się po latach. Szokujące doniesienia Źródło: screen/Youtube.com/DiscoPolowiec

Disco polo to nie tylko proste piosenki o miłości, walorach kobiet, imprezach, ale też o nieszczęśliwej miłości, bólu i rozłące. Fani obawiają się, że te ostatnie mogą wejść w repertuar jednego z polskich zespołów. Małżeństwo słynnych artystów rozwodzi się.

Fani disco polo są pogrążeni w smutku - kibicowali od początku zakochanej parze, a teraz są świadkami, jak szczęśliwe na pozór małżeństwo zadecydowało się na rozstanie. Artyści wydali krótkie oświadczenie w tej sprawie.

Świat disco polo zatrząsł się w posadach. Co dalej z zespołem "Piękni i Młodzi"?

Magdalena i Daniel Narożni są małżeństwem już od 2009 roku. Ich staż związku jest jednak trochę dłuższy. Wspólnie doczekali się narodzin Gabrysi, która ma już 8 lat. Wyglądali zawsze na szczęśliwych i wpatrzonych w siebie ludzi, którzy dbają o swój związek. Jednak od jakiegoś czasu fani zaczęli podejrzewać, że między artystami coś się psuje. Ich przypuszczenia okazały się trafne.

Gwiazdy disco polo tworzą znany szerokiej publiczności zespół "Piękni i Młodzi". Łączy ich nie tylko więź prywatna, ale i zawodowa. Własnie dlatego fani obawiają się, że ich ukochany zespół przestanie istnieć. W związku z natłokiem plotek i pytań ze strony dziennikarzy, artyści postanowili rozwiać wątpliwości. Okazuje się, że mimo rozwodu nie zamierzają zawieszać działalności.

Zespół wydał oświadczenie. Fani są zaskoczeni decyzją artystów

- Witajcie. Długo czekaliśmy z ta informacją... ale męczą nas ciągłe pytania... Zaszły pewne zmiany w naszym życiu osobistym... Podkreślamy! Tylko i wyłącznie osobistym! Niestety czasem tak bywa, że drogi dwóch osób się rozchodzą. Bardzo byśmy chcieli byście uszanowali nasze życie osobiste, gdyż mamy cudowną córeczkę, którą bardzo kochamy! - tymi słowami rozpoczęło się oświadczenie na Facebooku. Para nadal chce zachować chociaż minimum prywatności, tak jak do tej pory.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

- Zostajemy w przyjacielskich stosunkach! Jeżeli chodzi o zespół nic się nie zmienia! Będziemy oddawać Wam nasze serca na scenie dopóki zdrowie nam na to pozwoli. Dziękujemy za wyrozumiałość! I prosimy nie oceniajcie nas. Dawid i Madzia - tymi słowami małżeństwo gwiazd disco polo rozwiało wątpliwości fanów.

Stało się jasne, że "Piękni i Młodzi" nie mają zamiaru odwołać koncertów, a fani mają nadzieję, że taki stan rzeczy utrzyma się jak najdłużej.

Facebook/Piękni i Młodzi

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Danuta Wałęsa w dniu ślubu z Lechem wyglądała jak milion dolarów! Ujawniono ich zdjęcie ślubne. Nie poznacie prezydenta!
  2. Agata Duda przeszła samą siebie. Jak udało jej się ukrywać to przed całą Polską? Będziecie w szoku!
  3. 10-letnia Kristina tuż przed śmiercią miała najpiękniejsze dziecięce marzenie. Żal niewyobrażalny, nie zdążyła go zrealizować 
  4. Ciężko otrząsnąć się po tej wiadomości TVP. Straszne rany odkryto na ciele zabitego 60-latka
  5. Stan zdrowia Benedykta XVI jest inny niż wcześniej podawano. Watykan zabrał głos ws. medialnych doniesień
  6. Cała Polska płacze. Tak aktualnie wygląda grób 10-letniej Kristiny  
     

Źródło: Facebook

Następny artykuł