Gwiazda disco polo w szpitalu. Całkowicie rozbita twarz, auto roztrzaskane

Gwiazda disco polo w szpitalu. Całkowicie rozbita twarz, auto roztrzaskane Źródło: instagram/maciej_smolinski/

Gwiazdor disco polo przeżył prawdziwe chwile grozy, a koszmarny wypadek już na zawsze zapadnie w jego pamięci. Sytuacja była naprawdę dramatyczna, a jego niewiele dzieliło od najgorszego.

Wokalista disco polo opowiedział o mrożącym krew w żyłach doświadczeniu. Nie był w stanie przewidzieć, że stanie się uczestnikiem wypadku - i to w takich okolicznościach. Mimo wyraźnego wstrząsu postanowił wyjawić prawdę o druzgoczących chwilach, a tym samym przestrzec innych. Niestety, nie obyło się bez obrażeń ciała. 

Gwiazda disco polo w szpitalu. Wokalista miał poważny wypadek 

Przedświąteczna gorączka trwa w najlepsze, a zbliżające się w zatrważającym tempie święta sprawiają, że niektórzy zatracają zdrowy rozsądek, co najwyraźniej jest zauważalne również na drogach. Media z każdym dniem obiega coraz więcej informacji o koszmarnych wypadkach, do których doprowadza nieumyślność kierowców. Liczba ofiar nieustannie rośnie, jednak na szczęście tym razem skończyło się jedynie na siniakach i zadrapaniach, choć do najgorszego niewiele brakowało.

Wokalista muzyki disco polo, Maciej Smoliński, uczestniczył w wypadku samochodowym spowodowanym przez prawdziwego pirata drogowego. Okazuje się, że kierowca nie dostosował się do zasad ruchu drogowego i ignorując czerwone światło zderzył się z muzykiem. Na szczęście po opatrzeniu wszystkich ran pozostało mu już jedynie psychiczne dojście do siebie, jednak koszmarne chwile zapewne narodziły w nim traumę, o której nie będzie mógł zapomnieć. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Ranny muzyk przestrzega 

Moliński opublikował na swoim Facebooku krótki film, na którym nie zakrywając widocznych na twarzy ran, opowiedział o chwili wypadku. W żartobliwy dość sposób nawiązał do jednej ze scen z kultowego "M jak miłość", jednak rozgoryczenie nie znikało z jego twarzy. 

Dzisiaj grzeje: 1. Dramat w domu Wałęsów! Danuta Wałęsa zdradziła całą PRAWDĘ o Lechu. Polacy będą WŚCIEKLI
2. Doniesienia są tragiczne. Czesław Szczęsny nie żyje

- Jeśli jestem „kartonem”, to Hanka Mostowiak jest daltonistką. Nawet na czerwonym świetle możesz stać się celem. Miejcie oczy dookoła głowy, szczególnie przed Świętami. Dziś stałem się celem kierowcy, który postanowił nie zatrzymać się na czerwonym świetle jak inni kierowcy. Efekt po wypadku: uderzenie głową w kierownicę, obita twarz i rozwalone auta. Ps. wracam do formy - napisał. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Tajemnicza śmierć Marii Probosz. Aktorka przegrała walkę z chorobą?
  2. Nie żyje wielokrotny mistrz kraju. Federacja podała informacje o przyczynach śmierci, smutne wiadomości
  3. Porażające doniesienia z polskiej miejscowości. Babcia miała zmuszać wnuczki do najgorszych rzeczy, grozi jej 12 lat więzienia
  4. Cały rok jadł tylko ziemniaki. Niebywałe, co stało się z jego organizmem
  5. Asia z "Chłopaków do wzięcia" straciła dziecko. Ujawniła też poniżające kulisy programu

Źródło: facebook 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News