Radosna nowina! Wielka gwiazda disco polo niespodziewanie wzięła ślub, fani oszaleli z radości

Radosna nowina! Wielka gwiazda disco polo niespodziewanie wzięła ślub, fani oszaleli z radości Źródło: .

Rodzina disco polo powiększyła się. Jedna z gwiazd tego gatunku muzycznego właśnie wzięła ślub. Nikt nie spodziewał tak radosnej nowiny. Fani wybuchli radością i składają szczere gratulacje młodej parze.

Gwiazda disco-polo powiedziała sakramentalne "tak". Piękna i urocza Agnieszka Mortka poślubiła swojego ukochanego. Na co dzień gwiazda śpiewa w zespole Jagoda&Brylant. Fani zachwycają się jej urodą, jednak niestety, śliczna piosenkarka nie jest już do wzięcia. 

Disco polo jest ich całym życiem 

Zespół, w którym śpiewa piękna Agnieszka Mortka nosi nazwę Jagoda&Brylant. Muzycy pochodzą z Radomia. Tworzy go muzyczne rodzeństwo - świeżo upieczona Pani młoda, Agnieszka oraz jej brat Przemek. Występują pod pseudonimami, od których wywodzi się nazwa zespołu, czyli Jagoda i Brylant. Ich hit "Przyjdź do mnie jeszcze dziś" został wyświetlony na Youtubie ponad 6 milionów razy. Agnieszka razem uwielbia wykonywać z bratem muzykę disco polo i bawić przy tym swoich fanów.

Obserwatorzy wokalistki bardzo ucieszyli się na wieść o ślubie swojej idolki. Mortka prezentowała się przepięknie w swojej sukni ślubnej. Postanowiła pochwalić się swoim fanom tym, jak wyglądał jeden z najważniejszych dni w jej życiu. Internauci oszaleli z radości i zamieścili moc gratulacji pod jej postem: 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Moje gratulacje, dużo szczęścia i miłości, wszystkiego co najlepsze na nowej drodze życia - napisała jedna z internautek.

- Dużo szczęścia na nowej drodze życia - dodała kolejna obserwatorka. 

Pod postem wokalistki disco polo wybuchła prawdziwa lawina komentarzy. Sama piosenkarka była zszokowana aż tak wielkim i pozytywnym odbiorem swoich fanów: 

Dzisiaj grzeje: 1. Beata Tyszkiewicz z partnerem. Gwiazda z młodszym kochankiem
2. Nie żyje bohaterka najsłynniejszego ślubu w Polsce

- Wow! Pięknie wszystkim dziękujemy za tak liczne gratulacje, jesteście cudowni - miło jest cieszyć się swoim szczęściem wśród Was - odpowiedziała swoim fanom Agnieszka Mortka. 

Trzeba przyznać, że piosenkarka z zespołu Jagoda&Brylant, wyglądała na prawdę zjawiskowo w sukni ślubnej. Agnieszce i jej mężowi Łukaszowi, życzymy oczywiście wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Potrzebujesz gotówki? Istnieją dwa banalne sposoby, żeby szybko ją zdobyć
  2. Wielka zmiana w dokumentach prawa jazdy. Jeszcze w tym roku
  3. Katarzyna Dowbor w żałobie. Gwiazda opublikowała przejmujący wpis. Aż chce się płakać
  4. Żona Pawła Domagały to piękna córka Andrzeja Grabowskiego. Artysta źle znosi rozłąkę
  5. Takiego zachowania przy stole Elżbieta II nie wybacza. Królowa zrugała supergwiazdę
  6. Pilne informacje TVN. Po 25 latach rozwiązano zagadkę jednego z najbardziej tajemniczych zaginięć w historii Polski

źródło: Disco Polo Info

Następny artykuł