Radna sprzeciwiła się koncertowi disco polo. Teraz dostaje poważne pogróżki

Radna sprzeciwiła się koncertowi disco polo. Teraz dostaje poważne pogróżki Źródło: youtube.com/Bayer Full

Disco polo nie zagra na dożynkach? Ludzie, którzy mieli nadzieję na świetną zabawę pod gołym niebem, byli zawiedzeni i nie ukrywali złości na radną. To ona sprzeciwiła się temu typowi muzyki - teraz dostaje pogróżki, a jej postawa jest wręcz szokująca.

Disco polo to muzyka, która nie tylko łączy pokolenia, ale i przywołuje natychmiastowy uśmiech na twarzy. Dożynki bez pieśni regionalnych i koncertu disco polo na sam koniec zabawy to nie dożynki - tego zdania jest wiele osób. Dlatego wieść, że w Robakowie przez radną zespół reprezentujący ten gatunek może nie zagrać, spotkała się z głębokim oburzeniem. Dopiero potem sytuacja się wyjaśniła.

Disco polo miało nie zagrać na dożynkach w Robakowie. Wszystko za sprawą radnej

W Robakowie pod Kórnikiem na początku sierpnia ogłoszono listę zespołów, które miały wystąpić na tegorocznych dożynkach. Radni na zebraniu dowiedzieli się, że do ich wsi ma zawitać Bayer Full ze Sławomirem Świeżyńskim na czele. Na sali rozległy się głosy oburzenia. Wszystko przez to, że lider zespołu wyrażał się krzywdząco na temat osób LGBT.

Część radnych stanowczo zaprotestowała i nie zgodziła się, aby Bayer Full był gwiazdą wieczoru. Oburzyły ich niedawne słowa Świeżyńskiego, zgodnie z którymi LGBT miałoby być początkiem pedofilii. Muzyk także nawoływał wtedy, aby zignorować Marsz Równości w Płocku i pokazać widocznie swoją ignorancję i brak przyzwolenia na takie osoby na ulicach. Magdalena Kosakowska, radna z Kórnika i szefowa stowarzyszenia "My kórniczanie", zwróciła się do samego burmistrza o odwołanie koncertu. Burmistrz jednak oficjalnie oświadczył, że wydarzenie się odbędzie i Bayer Full zagra.

Kobieta zaczęła otrzymywać obrzydliwe i zarazem straszne pogróżki

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- "Pomatolska latryno....teczowa zaraza to AIDS, HIV i inne venery z odbytu... chce aby twoje dzieci zarazono??? patrzac na ciebie tez bym cie zostawil....nic w tobie kobiecosci...", "Idiotka przegrala wybory i probuje sie teraz mscic i uleczyc swoje chore lewackie ego pomniejszone przez calkowity brak urody i kobiecosci. Narzedzie troche kiepskie- pedaly. Kobieto bedziesz zdziwiona jak wies powita lewactwo na dozynkach w Robakowie. Rolnicy obchodza swoje swieto, po roku ciezkiej pracy i nikt naprawde nie ma ochoty ogladac chorych ludzi przebranych w teczowe barwy i stroje dla niepelnosprawnych umyslowo" - cytuje Fakt za pośrednictwem Głosu Wielkopolskiego (pisownia oryginalna).

Dzisiaj grzeje: 1. Prokuratura zabiera głos ws. wypadku Staraka. Potwierdzają się najgorsze obawy

2. Emerytura jeszcze szybciej. Jest wniosek o obniżenie wieku emerytalnego

Osoba otrzymująca pogróżki powinna jak najszybciej zgłosić się na policję, jednak Magdalena Kosakowska nie ma takiego zamiaru. Radna stwierdziła, że nie ma zamiaru myśleć o zagrożeniu i tym samym nie zgłosi zajścia odpowiednim służbom. Zdecydowana większość gróźb i wyzwisk jest kierowana anonimowo.

- Najbardziej obraźliwe wiadomości, zawierające także groźby dostałam z anonimowych kont mailowych. Staram się jednak nie myśleć o zagrożeniu, dlatego nie zamierzam zgłaszać tego policji - wyjaśnia Kosakowska.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Mieszkańcu wsi Fuleda w szczerych słowach o Piotrze Woźniaku-Staraku. Zdradzili dokładnie, jaki był, gdy myślał, że nikt nie patrzy
  2. Najbardziej przerażający horror wszech czasów. Widzowie po obejrzeniu go chodzą spać przy zaplanowym świetle
  3. Alicja Bachleda-Curuś pożegnała Piotra Staraka. Łzy same cisną się do oczu
  4. Robert Janowski przekazał ważną wiadomość dla wszystkich starszych Polaków. Jutro będzie się działo
  5. Kiedyś wszyscy je uwielbiali, a potem o nich zapomnieli. Wraca stary trend na paznokcie hybrydowe, kobiety będą wniebowzięte!

Źródło: Fakt

Następny artykuł