Marcin Miller nagle zalał się łzami na oczach setek fanów. Gwiazdor disco-polo nie mógł wytrzymać, wspomnienia do dzisiaj uderza w jego serce

Marcin Miller nagle zalał się łzami na oczach setek fanów. Gwiazdor disco-polo nie mógł wytrzymać, wspomnienia do dzisiaj uderza w jego serce Źródło: TRICOLORS/East News

Gwiazda disco polo, Marcin Miller, ze łzami w oczach wspomina pewne wydarzenie z przeszłości. Na oczach setek fanów wybuchł płaczem, nie był w stanie dłużej wytrzymać. To wydarzenie do dziś sprawia, że jego oczy wypełniają się łzami. Niesamowite wydarzenie i poruszające sceny.

Gwiazdor disco polo, Marcin Miller, lider zespołu Boys przeżył w przeszłości wydarzenie, które do dziś sprawia, że jego oczy są pełne łez. Wspomnienia są niesamowite, muzyk w żadnych marzeniach nie spodziewał się czegoś takiego. Rozpłakał się na oczach setek fanów, nie był w stanie już dłużej wytrzymać.

Gwiazda disco polo, Marcin Miller, na oczach setek fanów zalał się łzami

Marcin Miller jest polskim piosenkarzem, kompozytorem oraz autorem tekstów, a także liderem zespołu disco polo Boys od 1990 roku. Z grupą wydał łącznie 21 albumów studyjnych. Występował również w programie telewizyjnym "Disco Star", w którym pełnił rolę jurora.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Jak wyznaje muzyk, zazwyczaj nie obchodzi urodzin, uważa, że jest to taki sam dzień jak pozostałe, jedyną zmianą jest to, że staje się starszy, dodaje żartobliwie. Mężczyzna twierdzi, że nie lubi robić wokół siebie zamieszania. Wobec tego pięćdziesiąte urodziny miał zamiar spędzić jedynie w towarzystwie swojej żony Ani. Plany jednak się nieco zmieniły.

Artystę odwiedził w domu jego syn Alan ze swoim malutkim synkiem Michałem. Choć artysta marzył o spokojnym dniu, niesamowicie ucieszył się z przyjazdu syna i wnuka, za którymi bardzo się stęsknił. To wydarzenie przywołało w nim wspomnienie jednych z najpiękniejszych urodzin, jakie przeżył. 

Dzisiaj grzeje: 1. Premier Morawiecki podjął decyzję. Znika uciążliwy zakaz, wielu Polaków odetchnie z ulgą

2. Ceny za usługi w kościele drastycznie poszły w górę. Znamy nowe stawki, będziecie zaskoczeni

Z łezką w oku wspomina swój jubileusz, podczas którego grał koncert w Sopocie. W momencie gdy już żegnał się z publicznością, nagle ktoś pojawił się na scenie z bukietem róż i złożył mu życzenia. Artysta był wzruszony gestem, w dodatku wszyscy fani zaśpiewali mu razem "Sto lat". Muzyk wyznał, że chciałby ponownie przeżyć tak piękne wydarzenie. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Tajemny dodatek do rosołu, który zupełnie odmienia jego smak. Nie chodzi o warzywa ani przyprawy, dodaje go również Ewa Wachowicz
  2. Nie żyje ikona europejskiego sportu. Choroba zaatakowała znienacka i zabrała legendę
  3. Z niedowierzaniem patrzyli na żonę Rutkowskiego. Nie byli w stanie jej poznać, co za metamorfoza
  4. Zostawiła dzieci z byłym mężem, wtedy widziała je po raz ostatni. Doszło do niewyobrażalnego dramatu, tylko dla osób o mocnych nerwach
  5. Mało kto ma pojęcie, kim była pierwsza żona Strasburgera. Kiedyś wielu Polaków się w niej kochało
  6. Nieludzko znęcał się nad żoną, wszystko nagrywała druga kobieta. Wstrząsające wideo trafiło do sieci

Źródło: Disco Polo Info

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News