Burza w sieci, Narożna poszła na całość. Fani nie spodziewali się, że w końcu poznają prawdę

Burza w sieci, Narożna poszła na całość. Fani nie spodziewali się, że w końcu poznają prawdę Źródło: Instagram/madzia_pim

Gwiazda disco polo zdradza kulisy tego, jak wyglądała dotychczas sytuacja w zespole. Magda Narożna postanowiła ujawnić całą prawdę o tym, jak wyglądała praca z jej byłym partnerem. Postanowiła, że nie będzie już niczego ukrywać. Fani nie spodziewali się takiego oświadczenia, są w szoku.

Gwiazda disco polo, Magda Narożna postanowiła ujawnić całą prawdę na temat swojego byłego partnera. Od momentu głośnej sylwestrowej afery, zespół Piękni i Młodzi gra w zmienionym składzie. Zamiast Dawida Narożnego pojawił się Daniel Biczak. W rozmowie z Faktem Narożna zdradziła, jak wyglądała praca z byłym członkiem zespołu. Fani są w szoku.

Gwiazda disco polo ujawniła całą prawdę, Narożna nie chce już milczeć

Wraz z początkiem 2020 roku w zespole Piękni i Młodzi zaczęło dziać się naprawdę dużo. Styczeń rozpoczął się od wielkiej awantury w hotelu Aquarion w Zakopanem. Podczas kłótni doszło do rękoczynów, a Joanna, nowa partnerka Dawida Narożnego, trafiła do szpitala. Jak wyznała, została zaatakowana przez obecnego partnera Magdy Narożnej, Krzysztofa. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Zaistniała sytuacja doprowadziła do tego, że niedługo później zespół wydał oświadczenie o zmianie składu. Narożny został wykluczony z grupy, na jego miejscu pojawił się Daniel Biczak, wokalista, gitarzysta oraz realizator dźwięku, dołączył on do zespołu już trzy lata temu. 

- Witajcie kochani! Ważna informacja! W dniu 2 stycznia w zespole Piękni i Młodzi nastąpiły zmiany personalne! Formacja od tego momentu tworzy oraz koncertuje w składzie: Magdalena Narożna(liderka zespołu, wokalistka), Daniel Wilczewski(wokalista, klawiszowiec) oraz Daniel Biczak (wokalista, gitarzysta, realizator dźwięku) - ogłosiła Narożna na swoim profilu na Instagramie. 

Dzisiaj grzeje: 1. Polacy od rana dostają pilnego SMS-a od rządowej komórki. Znamy jego treść, chodzi o poważne niebezpieczeństwo

2. Wzruszająca podróż papieża. Wrócił do ojczyzny, aby odwiedzić chorego członka rodziny

W rozmowie z Faktem Narożna zdradziła również kulisy pracy ze swoim byłym partnerem. Wyznała, że potrafili całym zespołem jechać przez 8, a nawet 10 godzin, nie odzywając się do siebie. Atmosfera była bardzo napięta. Dodała, że teraz świetnie dogadują się w zespole. Zaszły jedynie pozytywne zmiany. Osiągnęli w końcu spokój i równowagę, których brakowało im wcześniej.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Truskawki tanieją, ale nie mamy powodów do radości. Słowa eksperta mogą zasmucić
  2. Polski gwiazdor popełnił samobójstwo. Jego syn nie może uwierzyć. Zdradził straszne szczegóły ostatnich chwil ojca
  3. Robert Janowski dłużej nie mógł milczeć. Wyjawił całą prawdę, padło wiele gorzkich słów
  4. Chwilę przed własną śmiercią wyrzuciła swojego dzidziusia z okna. Powód odbiera mowę, nie da się nie płakać
  5. Tysiące Polaków trafi do specjalnego rejestru? Burza wokół kontrowersyjnego pomysłu
  6. Wszyscy znają babcię Wolańską z „Kogla-mogla”. Mało kto wie, jak tragiczne były jej losy, cudem przeżyła

Źródło: Fakt

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News