Tragedia za zamkniętymi drzwiami. Rodzina Zenka Martyniuka pogrążyła się w smutku

Tragedia za zamkniętymi drzwiami. Rodzina Zenka Martyniuka pogrążyła się w smutku Źródło: .

Disco polo ma jednego króla i jest nim Zenek Martyniuk. Fani kochają wokalistę i jego twórczość, jednak niewiele osób wie, z jakim dramatem musiał się niedawno zmierzyć.

Disco polo sprawiło, że Zenek Martyniuk stał się wielką gwiazda polskiej muzyki. Niedawno rodzina króla disco polo przeszła bardzo trudne chwile, fani nie mieli pojęcia o dramatycznych wydarzeniach, z którymi musiał się zmierzyć uwielbiany wokalista. Bliscy mężczyzny jeszcze się nie otrząsnęli po smutnych wydarzeniach.

Disco polo sprawiło, że pokochały go miliony

Zenek Martyniuk wraz ze swoją żoną urządzili niedawno urodziny dla swojej jedynej wnuczki, Laury. Dziewczynka skończyła roczek, dlatego dziadkowie zaplanowali z tej okazji huczną rodzinną imprezę, która odbyła się w okolicach Konina, bo stamtąd pochodzi synowa Martyniuków - Ewelina. Niestety, podczas świętowania przy stole zabrakło niezwykle ważnej dla muzyka osoby. 

Na urodziny prawnuczki nie dotarła Teresa Martyniuk, mama Zenka. Okazało się, że starsza kobieta ma poważne problemy ze zdrowiem. Niedawno wyszła ze szpitala.

- Miesiąc temu przeszłam zawał. Byłam wtedy w moim domu w Gredelach na Podlasiu, nagle poczułam kłucie w piersi i duszności. Zaraz kazałam córce dzwonić po pogotowie i po Zenka. Syn z synową zdążyli przyjechać jeszcze przed karetką pogotowia i razem pojechaliśmy do szpitala - powiedziała mama Zenka Martyniuka w rozmowie z tygodnikiem "Na Żywo".

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Mama króla disco polo przeszła zawał

Seniorka rodu Martyniuków spędziła w szpitalu tydzień, a teraz przechodzi rehabilitację w okolicznym Supraślu. To właśnie z tego powodu nie mogła pojawić się na urodzinach Laury.

- Rehabilitacja ważna rzecz, a Danielek, kochane dziecko, obiecał, że mnie z żoną i z Laurą odwiedzi. Poczekam na nich - powiedziała kobieta. 

Dzisiaj grzeje: 1. Z ostatniej chwili. Nie żyje słynny reżyser i 3 osoby z jego rodziny, okropne doniesienia
2. Cena pączków u Magdy Gessler zwala z nóg. Trzeba wydać jeszcze więcej niż w zeszłym roku

Choć Teresa Martyniuk musi bardzo uważać na swoje zdrowie, nie mogła przegapić premiery filmu "Zenek", opartego na biografii swojego syna. W warszawskich Złotych Tarasach pojawiła się w pięknej sukni i cierpliwie udzielała wywiadów oraz pozowała do zdjęć. Po sensie przyznała, że film bardzo jej się podobał. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Masz problemy ze zbyt wysokim poziomem cholesterolu? Dieta, która może Ci pomóc
  2. Polacy już skaczą w Rasnovie. Biało-Czerwoni wypadli bardzo słabo
  3. Podstępem poznała sekrety o mamie Madzi. Wszystko ujawniła mediom, trudno wysłuchać do końca
  4. Najpierw Lipko, teraz ona. Nie żyje kolejna legendarna polska gwiazda, trudno powstrzymać łzy
  5. Miał być sukces, a jest wtopa i skandal. Zaraz po premierze filmu o Zenku, podano katastrofalne kulisy
  6. Nie w Lidlu i nie w Biedronce. Dziś wygrał 1 sklep, ma najtańsze pączki w Polsce

źródło: Pomponik

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News