Disco polo króluje na polskich studniówkach. Licealiści szaleją na parkiecie do największych hitów, nagrania robią furorę

Disco polo króluje na polskich studniówkach. Licealiści szaleją na parkiecie do największych hitów, nagrania robią furorę Źródło: youtube/eOstroleka

Disco polo podbija serca kolejnych pokoleń. Maturzyści bawili się do przebojów takich jak ,,Ona by tak chciała" Ronnie Ferrari czy ,,Mama ostrzegała" Daj To Głośniej.

Muzyka disco polo jest jedną z popularniejszych na polskich ziemiach. Kolejne pokolenia dają się ponieść skocznym nutom i bawią się w rytm przebojów swoich ulubionych artystów. Przeboje internetu tym razem mogli usłyszeć maturzyści na balu przedmaturalnym z liceum ogólnokształcącego w Ostrołęce.

Disco polo porywa maturzystów na balu przedmaturalnym

Okres balów studniówkowych to ostatni gwiazdek dla maturzystów by zabrać się za naukę. Matura jako egzamin dojrzałości jest jednym z ważniejszych sprawdzianów w życiu współczesnej młodzieży. Ogrom stresu i pracy, który pokładają, by móc dostać się na wymarzone studia, jest ogromny, dlatego też bale maturalne cieszą się tak ogromną popularnością.

Przed DJ-ami prowadzącymi te imprezy nie lada wyczyn. Muszą oni tak dobrać muzykę, by każdy z gości mógł się wybawić. Całe szczęście na pomoc im przychodzą muzycy - lubiani i puszczani na każdej imprezie. ,,Ona by tak chciała'' czy ,,Mama ostrzegała'' stają się obowiązkowymi hymnami każdej imprezy. Imprezowicze szaleją na parkiecie, a artyści biją rekordy popularności. Ronnie Ferrari pod swoim największym hitem zgromadził ponad 100 mln wyświetleń!

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Nagrania ze studniówki robią furorę

Opublikowane filmik z zabawy przedmaturalnej uczniów z I Liceum Ogólnokształcącego w Ostrołęce obiegło cały internet. Maturzyści dali się ponieść discopolowej nucie. Na parkiecie dosłownie brakuje miejsca, gdy w głośnikach poleciały największe hity polskiego internetu z 2019 roku. 

Nie są to pierwsze nagrania tego typu. Popularność muzyki disco polo daje do zrozumienia, że czasy, kiedy tę muzykę uznawano za niszową, dawno minęły. Wszyscy chętnie się przy niej bawią, a co więcej, znają i śpiewają teksty swoich ulubionych wykonawców. 

Dzisiaj grzeje: 1. Niesamowite znalezisko w polskiej rzece. Wielu nie mogło uwierzyć, leżało na samym dnie

2. Znamy terminy wypłat trzynastej emerytury. Każdy emeryt powinien zapisać je sobie w kalendarzu

Z pewnością takich i innych nagrań możemy się spodziewać także w przyszłości. Muzyka disco polo na stale wpisała się w wizerunek polskich imprez tanecznych.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Danuta Holecka wolałaby zapomnieć o nagraniu sprzed lat. Jej dziecko potrzebowało pomocy
  2. Możesz uniknąć podwyżek opłat za śmieci. Musisz tylko zadbać o jedną rzecz
  3. Michał Szpak skomentował kariery Roksany Węgiel i Viki Gabor. Nikt nie spodziewał się tak mocnych słów, fanów zatkało
  4. 5 osób nie żyje, w tym małe dziecko. Zginęli w okropnych okolicznościach, koszmarne informacje z zagranicy
  5. Książę Harry w końcu przerwał milczenie. Wyjawił całą prawdę, dramatyczne, pełne żalu słowa

źródło: radio zet

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News