Co łączyło króla disco polo z Anną Przybylską? Nie mieści się w głowie

Co łączyło króla disco polo z Anną Przybylską? Nie mieści się w głowie Źródło: .

Mało kto wie, ale wiele lat temu najbardziej znany wokalista disco polo współpracował z jedną z najpopularniejszych polskich aktorek. Zenek Martyniuk, bo o nim mowa, korzystał z usług Ani Przybylskiej na planie jednego ze swoich teledysków. Co łączyło króla disco polo z gwiazdą kina?

Zenek Martyniuk zyskuje w ostatnim czasie ogromną popularność wśród osób, które wcześniej niezbyt interesowały się disco polo. Działający w branży od lat 80. gwiazdor wiele o swoim życiu i karierze powiedział w autobiografii "Życie to są chwile". Okazuje się, że wiele lat temu na planie jednego z teledysków współpracował z Anną Przybylską, która pomagała mu w charakteryzacji występujących w nagraniu aktorek. Martyniuk wyznał, że gwiazda kina bardzo przejęła się swoimi obowiązkami, a jej zachowanie nie wskazywało na to, że jest sławna.

- Była popularna, ale przy tym wszystkim bardzo skromna i serdeczna. Piękna dziewczyna! Teraz żałuję, że nie zagrała w moim teledysku, a jedynie czesała modelki i pudrowała mi twarz, żebym się nie świecił w kadrze - napisał założyciel zespołu Akcent.

Król disco polo bardzo dobrze wspominał współpracę z Anną Przybylską

Podczas pracy na planie doszło do sporej nieprzyjemności, gdy okazało się, że sprowadzane z USA specjalnie na tę okazję buty zniknęły z garderoby. Przybylska niewiele się zastanawiając, wsiadła z Martyniukiem do samochodu i wyruszał na poszukiwania obuwia do teledysku. Szczęśliwie udało się trafić na parę bardzo podobnych do zaginionych butów. Wcześniej także opanowała sytuację i uspokoiła nastroje na planie, na którym doszło do zamieszania. - Ania bardzo przejęła się zaistniałą sytuacją i zaangażowała się w poszukiwanie zastępczego obuwia. Wsiedliśmy w samochód i pojechaliśmy szukać nowych. Udało się znaleźć całkiem podobne - wyznał gwiazdor.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Najpopularniejszy wykonawca popularnego gatunku opisał również fakt, że to właśnie wówczas, kiedy Ania Przybylska pracowała na planie jego teledysku, zadzwonił do niej Bogusław Linda i zaproponował jej rolę w filmie "Sezon na leszcza". Zagrała w nim jedną z głównych ról, a jej kariera nabrała rozpędu.

Problemy Zenka z synem

Na początku miesiąca portal Poranny.pl poinformował o awanturze, która miała wydarzyć się w domu rodzinnym Martyniuków w podlaskim Wasilkowie. Jak donieśli dziennikarze, syn Zenka Martyniuka Daniel rozpętał awanturę, ponieważ nie chciał wpuścić swojej ciężarnej żony do domu. O wydarzeniach tych informowaliśmy na Pikio.pl. Informatorzy donieśli mediom, że M. był po wpływem alkoholu (co później zdementowano) i narkotyków (prawdopodobnie palił marihuanę). Policję na miejsce wezwała za to jego własna matka. Sprawa zakończyła się grzywną i wielkim szumem w mediach. Daniel M. poinformował natychmiast, że podana przez media wersja zdarzeń jest nieprawdziwa i wyolbrzymiona, choć faktycznie doszło do interwencji mundurowych. Dodał, że jego związek z Eweliną, z którą niedawno się ożenił, był wynikiem nacisków ze strony jej rodziców i jego matki, a ciąża, w którą 19-latka zaszła, stała się przyczyną rozpadu ich związku, którego ślub z rozsądku nie jest w stanie uratować. [

disco polo pikio.pl mat. prasowe[/caption]

ZOBACZ TAKŻE NA:

  1. Uwielbiana aktorka była katowana przez partnera. Po jednym z pobić straciła słuch w jednym uchu. Przerażające fakty
  2. Córka Danuty Wałęsy przesadziła. To, co robiła przeszło najśmielsze oczekiwania. Potem zniknęła
  3. Tadeusz Rydzyk oszalał? Wzywa wszystkich Polaków, by zrobili to jeszcze przed jesienią
  4. 11-latka dostała uwagę od matematyczki. Gdy mama ją przeczytała, aż w niej zawrzało
  5. Ojciec jednak zabił Dawidka? Znaleziono prawdopodobne narzędzia zbrodni, media dotarły do porażających informacji
  6. Wstrząsające, jedno zdanie mamy Pawła Ż. na jego pogrzebie. Rozdziera serce
  7. Polsat poinformował właśnie o postępach w poszukiwaniach Dawidka. Tego nie spodziewał się nikt

źródło: o2.pl

Następny artykuł