Gigantyczne wynagrodzenia dla gwiazd disco polo. TVP za Sylwestra zapłaci im 200% stawek

Gigantyczne wynagrodzenia dla gwiazd disco polo. TVP za Sylwestra zapłaci im 200% stawek Źródło: Facebook/Akcent Polska

Disco polo to obecnie jeden z najpopularniejszych gatunków muzycznych w Polsce. Gwiazdy tej muzyki zarabiają kolosalne pieniądze. Za najbliższy sylwester w Zakopanem TVP zaoferowało wykonawcom ogromne gaże.

Disco polo było najpopularniejsze na początku lat 90-tych. Zespoły muzyczne reprezentujące ten gatunek wyrastały jak grzyby po deszczu. W pewnym momencie ta muzyka złapała zadyszkę i jej gwiazdy straciły swoją dawną sławę. Wszystko się zmieniło parę lat temu. Disco polo ponownie stało się mocno popularne w polskich domach. Wykonawcy pokroju Zenona Martyniuka mogą się pochwalić gigantycznymi fortunami. 

TVP szasta pieniędzmi na gwiazdy disco polo

Sylwester w Zakopanem będzie po raz kolejny organizowany przez Telewizję Publiczną. I tym razem gwiazdami koncertu będą gwiazdy disco polo. Okazuje się, że TVP wyłoży dla nich gigantyczne gaże. Brak oficjalnych informacji, ile dokładnie otrzymają przedstawiciele tego nurtu muzycznego, ale rąbka tajemnicy uchyliła wokalistki zespołu "Piękni i Młodzi".

- Sylwester to wyjątkowy czas. Nie jesteśmy w stanie spędzić go z rodziną, bo musimy wyjechać na drugi koniec Polski. Jak gramy gdzieś blisko, to jesteśmy w stanie wrócić do domu i znajomych, a tu nie. Nie ukrywajmy, jest to jakieś poświęcenie. Każdy człowiek robi coś po to, aby utrzymać rodzinę. Każdy z nas zarabia i moim zdaniem jest to normalne. Można powiedzieć, że dostajemy 200 procent normalnej stawki - powiedziała Magdalena Narożna portalowi Pomponik.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Za zwykły koncert grupa otrzymuje kwotę w wysokości 35-40 tys., więc po tej wypowiedzi można wnioskować, że za sylwestra otrzymają ok. 80 tys. złotych. Zakładając, że inni wykonawcy dostaną podobne pieniądze (z pominięciem Zenona Martyniuka, który ma wyższe stawki) możemy roku kwotę 580 tysięcy złotych uznać za minimum jakie Jacek Kurski musi wydać na wykonawców disco polo. 

Nie tylko gwiazdy disco polo wystąpią w Zakopanem 

TVP ujawniło do tej pory niepełną listę wykonawców, którzy wystąpią w sylwestra. Znajdują się na niej nie tylko przedstawiciele disco polo: Zenek Martyniuk i zespół Akcent, Radek Liszewski i zespół Weekend, Chico and the Gipsys, Pupo, Kombi, Modern Talking, Bajer Full, Boys, Piękni i Młodzi, Milano, Jorgus, Playboys, Domenico Modugno oraz Maryla Rodowicz, Gromee, Golec uOrkiestra, Stefano Tarrazzino, Viki Gabor i Roksana Węgiel.

Dzisiaj grzeje: 1. Barbara Kurdej-Szatan ma powody do radości. W końcu się udało! Wszyscy ślą gratulacje
2. Ksiądz zabił policjanta. Przekazano bolesne szczegóły

Po głosach krytyki na temat tej listy, Jacek Kurski zapowiedział, że TVP jest w trakcie negocjacji z dwoma gwiazdami światowego formatu. Prezes Telewizji Publicznej nie zdradza na razie żadnych nazwisk.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Smutne informacje. Katarzyna Dowbor nieuleczalnie chora
  2. Anna Lewandowska pokazała ciążowy brzuszek. Dziecko naszego napastnika przyjdzie na świat już niebawem
  3. Będzie afera? Kamery uchwyciły jak księżna Kate potraktowała Williama, nie mieści się w głowie
  4. Żona znalazła sekretny zeszyt męża. Przejrzała go i zamarła, treść zwala z nóg
  5. Nastolatkę zgwałciło czterech kolegów z klasy. Kilkanaście miesięcy później jej matka dokonała makabrycznego odkrycia w łazience         

Źródło: Polska Times

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News