Uwielbiani gwiazdorzy disco polo mieli poważny wypadek samochodowy, w sieci pojawiły się zdjęcia wraku

Uwielbiani gwiazdorzy disco polo mieli poważny wypadek samochodowy, w sieci pojawiły się zdjęcia wraku Źródło: Facebook/Discoportal

Disco polo przeżywa obecnie ogromny rozkwit w naszym kraju. Pojawiły się smutne informacje dla fanów tego gatunku. Uwielbiani gwiazdorzy mieli bardzo poważny wypadek samochodowy. Zdjęcia wraku auta mówią same za siebie.

Disco polo jest niezwykle popularne w naszym kraju. Uwielbiani gwiazdorzy tego gatunku byli uczestnikami poważnego wypadku samochodowego. Fani będą przerażeni, gdy ujrzą zdjęcia wraku pojazdu. 

Gwiazdorzy disco polo byli w niebezpieczeństwie 

Disco polo ma w Polsce ogromną rzeszę fanów, którzy darzą artystów uwielbieniem. Sympatyków zespołu BOMA z pewnością zasmuci fakt, że Marcin Jaworski oraz Bogdan Palak mieli poważny wypadek samochodowy. 

Discoportal podał tę przykrą informację i jednocześnie opublikował zdjęcia wraku samochodu, którym poruszali się muzycy. Są one świadectwem tego, że nie była to niewinna kolizja, ale bardzo niebezpieczna sytuacja, w której życie gwiazdorów było zagrożone.

Zaskakująca sytuacja na drodze

Marcin Jaworski i Bogdan Palak wracali w godzinach nocnych drogą krajową nr 62, między Płockiem a Włocławkiem. W pewnym momencie na jezdnię wyskoczył im jeleń. Kierowca nie był w stanie zareagować na czas i pojazd uderzył w rozpędzone zwierzę. Cała przednia część samochodu została zdewastowana. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Świadczą o tym zdjęcia opublikowane przez Discoportal. Oglądając wrak auta trudno uwierzyć w to, że gwiazdorom grupy BOMA nic się nie stało. Mieli jedynie kilka nieszkodliwych zadrapań na ciele. Wypadek mógł mieć bowiem dużo poważniejsze konsekwencje. 

- Szok i niedowierzanie mieszało się ze strachem o swoje życie. Zapalając światła awaryjne opuścili uszkodzony pojazd. (...) Zwierzę leżało martwe na poboczu. Po zaalarmowaniu służb ratunkowych zabezpieczyli miejsce ostrzegając tych samych innych kierowców (...) Jednak jak powiedziała policja wokaliści zespołu BOMA mieli bardzo dużo szczęścia. Zwierzyna miała duże rozmiary i dość spore poroże co mogło skończyć się tragicznie - napisał internetowy portal sympatyków disco polo. 

Dzisiaj grzeje: 1. Dramat polskiej piosenkarki. Jej kochanek popełnił samobójstwo, znaleziono go w wannie z workiem foliowym na głowie
2. Ciężarna panna młoda padła na ziemię tuż przed ołtarzem. Kiedy goście zrozumieli co naprawdę się stało, zaczęli płakać z rozpaczy i smutku

Do wypadku doszło w okolicach miejscowości Mostki. Muzycy podkreślają, że jechali bezpiecznie i przepisowo. Ich sytuacja pokazuje, że nawet taka jazda może skończyć się niebezpiecznym zdarzeniem. Gwiazdorzy podziękowali fanom za ich wsparcie i zaapelowali, żeby wykazywali się ogromną czujnością podczas prowadzenia samochodu. 

Źródło: Facebook/Discoportal

Najlepsze newsy dnia: 

  1. Wcześniejsza emerytura od zaraz. Skorzystać może nawet 100 tys. Polaków
  2. Przerażające zdjęcie jelenia poruszyło miliony ludzi. Całe jego ciało pokryte jest OLBRZYMIMI guzami. [ZDJĘCIA]
  3. Polska aktorka wzięła ślub w tajemnicy! Piękność wyszła za 19 lat starszego milionera [ZDJĘCIA]
  4. Mężczyzna od dawna planuje idealne zaręczyny. Boi się, że jeden szczegół może zrujnować jego zamiary
  5. Nie żyje legendarna dziennikarka. Przegrała walkę z nowotworem
  6. TVP: Rozbiły się dwa autokary pełne małych dzieci

Źródło: Plotek

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News