Smutek gwiazdora disco polo. Sytuacja jest tragiczna, zdjęcia mówią same za siebie

Smutek gwiazdora disco polo. Sytuacja jest tragiczna, zdjęcia mówią same za siebie Źródło: Facebook.com zespolcassel

Disco polo dało mu sławę i wielu fanów, dziś gwiazdor był zmuszony prosić ich o pomoc. Muzyk przechodzi okropne chwile, sytuacja jest tragiczna.

Disco polo było jego sposobem na życie, a muzyka którą tworzył dawała innym wiele radości. Dziś gwiazdor przechodzi bardzo trudne chwile, nagle znalazł się w tragicznej sytuacji. Zrozpaczony muzyk poprosił wszystkich swoich fanów o pomoc.

Disco polo dało mu popularność i wielu wiernych słuchaczy

Fanów disco polo przybywa, gatunek staje się coraz bardziej popularny, a muzycy tego gatunku muzycznego z dnia na dzień zostają coraz większymi gwiazdami. Jeden z popularnych muzyków przechodzi teraz naprawdę trudne chwile. Poprosił o pomoc.

Gwiazdor disco polo z dnia na dzień stracił niemal wszystko. 9 marca w domu Damiana Chlebowskiego, lidera i założyciela zespołu Cassel, doszło do zwarcia w instalacji elektrycznej, w wyniku którego wybuchł pożar. Ogień strawił prawie cały majątek mężczyzny, straty są ogromne. To wielka tragedia dla muzyka i jego rodziny.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Gwiazdor disco polo w pożarze stracił majątek

Muzyk zdawał sobie sprawę, że ubezpieczenie nie pokryje strat, jakie spowodował pożar. Zwrócił się z prośbą o pomoc do swoich fanów. Pieniądze na odbudowę domu zbierał za pomocą internetowej zrzutki.

- Kochani, jak nigdy, nie proszę o pomoc, to tym razem sytuacja mnie do tego zmusza, dlatego zwracam się do wszystkich o pomoc, każda kwota, jaką możecie wesprzeć, przybliżyć do odbudowy/remontu zniszczonych pomieszczeń - apelował mężczyzna.

Dzisiaj grzeje: 1. Ministerstwo Zdrowia właśnie podało najnowsze informacje. Liczba chorych na koronawirusa rośnie w błyskawicznym tempie

2. Polizała deskę w publicznej toalecie. Blogerka uznała, że jest „zbyt piękna i bogata”, by się zarazić

Kilka godzin temu mężczyzna niespodziewanie poinformował, że zrzutka została wycofana. Gwiazdor nie chciał wdawać się w szczegóły swojej decyzji, podziękował wszystkim za wsparcie i obiecał zwrot pieniędzy.

- Kochani, zrzutka została wyłączona. Po weryfikacji konta zostaną zwrócone wszystkie wpłacone pieniądze. Dziękuję za chęci i wielkie serducha. Można na Was liczyć. Nie chce zagłębiać się w szczegóły tej decyzji. Dziękuję. Przelewy zostały zwrócone - napisał na swoim Facebooku Damian Chlebowski.


fot. zrzutka.pl

Najlepsze newsy dnia:

  1. Z bronią w ręku ukradli 100 tys. maseczek. Przez koronawirusa dochodzi do strasznych wydarzeń
  2. Jerzy Brzęczek nie poprowadzi Polski na Euro? Zaskakujące słowa prezesa PZPN
  3. Smutek w rodzinie Grażyny Torbickiej. Nieprawdopodobne doniesienia mediów
  4. Ile potrwa epidemia koronawirusa w Polsce? Gowin zdradził najgorszy scenariusz, porażająca wizja
  5. Niewiarygodne wiadomości z Wuhan. Sytuacja, jakiej nie było od początku epidemii
  6. Decyzja rządu z ostatniej chwili: handel w niedzielę zostanie częściowo przywrócony

źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News