Gwiazda disco polo zaśpiewała hit Rihanny. Reakcja fanów mówi wszystko

Gwiazda disco polo zaśpiewała hit Rihanny. Reakcja fanów mówi wszystko Źródło: flickr/wenthwort

Disco polo od dawna króluje na polskich parkietach. Jedna z rodzimych gwiazd branży discopolowej zaśpiewała hit zachodniej królowej muzyki tanecznej, Rihanny. Reakcja zaskoczonych fanów jest najlepszą odpowiedzią na zaprezentowaną interpretację piosenki.

Disco polo jest ulubionym gatunkiem Polaków. O jego popularności świadczy ilość wyświetleń teledysków gwiazd tego gatunku na Youtube. Nikt nie spodziewał się jednak, że popularni muzycy discopolowi pokuszą się wykonanie hitów zachodnich gwiazd. Jedna z polskich wokalistek na swoją ofiarę wybrała Rihannę.

Disco polo na zawsze w sercach

"Daj to głośniej" zaistniało ostatnimi tygodniami w świadomości słuchaczy muzyki disco polo. Grupa zabłysnęła wakacyjnym przebojem "Mama ostrzegała". Podczas letnich miesięcy klip formacji został niekwestionowanym hitem Youtube'a, osiągając zawrotną liczbę 50 milionów wyświetleń. Wokalistka grupy Emilia Sanecka poszła o krok dalej i zdobytym przez wakacje fanom zaserwowała swoje wykonanie "Love in the brain" Rihanny.

Cover znanej piosenki wywołał prawdziwą burzę pośród fanów Saneckiej. Chociaż disco polo było do tej pory jej domeną, wokalistka świetnie poradziła sobie z trudniejszym wokalnie wyzwaniem. Reakcja jej fanów była całkowicie spójna: nie tylko docenili walory głosowe rodzimej gwiazdy, ale także bez wahania porównali ją do pierwotnej wykonawczyni hitu.

- Wow! Brzmisz jak Rihanna w oryginale! - zachwyciła się jedna z fanek w komentarzu na Instagramie Emilii.

- Jesteś cudowna, słyszałam to wykonanie na żywo i podziw ogromny! Masz przepiękny głos niesamowity talent! - poparła poprzednią komentatorkę kolejna dziewczyna.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Samokrytyka rodzimej gwiazdy disco polo

Co ciekawe, jedyne zastrzeżenia do swojego wykonania miała sama autorka coverowej interpretacji. Szczerze napisała do fanów, podkreślając rzekome mankamenty swojego śpiewu. Opublikowany przez nią komentarz dowodzi niesamowitej skromności wokalistki. Samokrytyka - zwłaszcza publiczna - rzadko zdarza się w światowym show-biznesie.

- A na koncertach plenerowych bywa i tak… #rihanna #loveonthebrain. Nie jest może doskonale ale to w końcu live - orzekła Emilia Sanecka, zaskakując fanów jeszcze bardziej. 

Dzisiaj grzeje: 1. Aleksandra Kwaśniewska nie wytrzymała po śmierci Woźniaka-Staraka. Słowa, które napisała Agnieszce Szulim rozrywają serca
2. Niewierny mąż "zakleszczył się" w kochance. Nagranie trafiło do internetu, ale szybko zostało usunięte

Polski cover przeboju amerykańskiej gwiazdy rozpoczął już swoją internetową karierę, ciesząc się wieloma odsłuchami. Autorski utwór zespołu również wciąż pozostaje na topie. Hitu "Mama ostrzegała" można posłuchać w wielu klubach, a także... na pielgrzymkach. Utwór muzyków disco polo wykonali m. in. zmierzający na Jasną Górę pątnicy z Łomży. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. GIS ostrzega: Popularny ser skażony. Zjedzenie grozi nawet ŚMIERCIĄ
  2. Mąż nie mógł się pogodzić ze śmiercią żony. Zajrzał do jej komputera i odkrył szokującą tajemnicę, która zmieniła wszystko
  3. Druhna doszczętnie zniszczyła ślub Ani. Po tym, co zrobiła jej najlepsza przyjaciółka panna młoda nie może się pozbierać
  4. Kelnerka z niechęcią i pogardą obsługiwała samotne dziecko. Chłopiec wyszedł, a ona zobaczyła, co zostawił na stole i zalała się łzami
  5. Ich córka zmarła w wieku 6 lat. 3 dni po jej śmierci rodzice dokonali w szufladzie odkrycia, przez które nie mogli przestać płakać

źródło: jastrząb post

Następny artykuł