Król disco polo może mieć problemy
Facebook/Weekend
Agata Karczewska - 17 Sierpnia 2019

Rzecznik Praw Dziecka pilnie zawiadomiony ws. 10-latki. Wpłynęła skarga na króla disco polo

Disco polo jest niesamowicie popularne w naszym kraju. Wygląda na to, że wielki gwiazdor tego gatunku może mieć kłopoty. Wszystko za sprawą pilnego zawiadomienia, które trafiło do Rzecznika Praw Dziecka ws. 10-latki.

Disco polo to gatunek stworzony do tańca i beztroskiej zabawy. Wygląda jednak na to, że gwiazdor tej muzyki posunął się o krok za daleko i teraz być może będzie miał poważne problemy. Wszystko związane jest z zawiadomieniem dotyczącym 10-latki. 

Król disco polo w tarapatach 

Król disco polo, lider grupy Weekend, Radek Liszewski, ewidentnie przeholował podczas Festiwalu Muzyki Tanecznej, który odbył się w Kielcach i był transmitowany przez TVP. Wokalista zwrócił się do 10-latki w niedopuszczalny sposób.

Elżbieta Jaworowicz zbyt wiele ujawniła w swoim programieProgram Elżbiety Jaworowicz ujawnił za dużo? Materiał dot. tej rodziny został skasowany z internetuCzytaj dalej

Jego słowa oburzyły wiele osób, w tym działaczkę społeczną, Agnieszkę Dziemianowicz-Bąk, która zdecydowała się złożyć odpowiednie zawiadomienie do Rzecznika Praw Dziecka. Liszewski najprawdopodobniej będzie musiał zmierzyć się z poważnymi konsekwencjami swojego zachowania. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Ujawniono szokującą prawdę o wszystkich rozwodach Michała Wiśniewskiego. OniemiejecieUjawniono szokującą prawdę o wszystkich rozwodach Michała Wiśniewskiego. OniemiejecieCzytaj dalej

Nieprzyzwoite słowa gwiazdora wobec 10-latki 

Jak wiadomo, disco polo nie słynie ze szczególnie wyszukanych tekstów i ambitnego przekazu. Piosenki mają być proste, chwytliwe i idealne do rozkręcenia imprezy. Podczas Festiwalu Muzyki Tanecznej jedną z gwiazd był zespół Weekend. Radek Liszewski w trakcie grania koncertu w pewnym momencie postanowił zwrócić się do 10-letniej fanki siedzącej w pierwszym rzędzie i zadedykować jej utwór.

Wszystko byłoby w porządku, gdyby nie wybór tego, co chciał przekazać dziecku. Wokalista przysiadł się do dziewczynki i zaśpiewał jej jeden kilka wersów piosenki "Jesteś zarąbista". 

- Umiesz kręcić pupą, fajnie ruszasz się. Obiektem pożądania właśnie stałaś się - brzmiały słowa kompozycji wyśpiewane małej dziewczynce. 

Na tę sytuację zareagowała działaczka społeczna od niedawna związana z partią Razem, Agnieszka Dziemianowicz-Bąk, która uznała zachowanie króla disco polo za nieodpowiednie i zwróciła się do Rzecznika Praw Dziecka o interwencję. Wezwała do działa też organizację Ordo Iuris, która deklaruje, że chroni dzieci przed demoralizacją. Sam Radek Liszewski jest mocno zdziwiony zaistniałą sytuacją i twierdzi, że doszło do pomyłki. 

Dzisiaj grzeje: 1. Małą dziewczynkę nagle przykrywa morska fala. Jej pies zareagował w niesamowity sposób, wszystko nagrała babcia
2. Ciemna strona 500 plus. Program wyrządza sporo szkód

- To był przypadek, po prostu podszedłem do ludzi, dziewczynka była wystraszona, chciałem, żeby się uśmiechnęła. Bez przesady. Równie dobrze mogłyby być to panie pod 70-tkę - tłumaczył się król disco polo. 

Najlepsze newsy dnia: 

  1. Panna młoda weszła do kościoła i nagle zapadła grobowa cisza. Ksiądz prawie zemdlał ze wstydu
  2. Para kupiła wymarzony dom. Wtedy spod podłogi zaczęły dochodzić przeraźliwe dźwięki. To wcale nie były szczury
  3. Mąż wykrzyczał do żony najbardziej przykre słowa. Bo ich dziecko urodziło się rude
  4. Małą dziewczynkę nagle przykrywa morska fala. Jej pies zareagował w niesamowity sposób, wszystko nagrała babcia
  5. Mężczyzna zauważył wystającą z brzegu rzeki "dłoń". Nurkowie nie spodziewali się tego, co wyjmą z wody

Marta KaczyńskaMarta Kaczyńska lubi luksus i jeździć na koniu. Od tych zdjęć oczy wyjdą wam z orbit!Czytaj dalej

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News