Media ukrywały te informacje. Król disco polo Marcin Miller ujawnił zaskakujące tajemnice o swojej żonie

Media ukrywały te informacje. Król disco polo Marcin Miller ujawnił zaskakujące tajemnice o swojej żonie Źródło: Wikimedia Commons/Argonowski

Disco Polo pozwoliło mu zrobić wielką karierę. Marcin Miller ze słynnego zespołu Boys w wywiadzie wypowiedział się na temat swojej żony. Wyjawił jej zaskakującą tajemnicę, o której media nie informowały.

Disco Polo pozwoliło w Polsce niejednej osobie zrobić wielką karierę. We wciąż będący na topie rynek muzyczny przed laty wszedł Marcin Miller, który wraz z przyjaciółmi założył znany boysband "Boys". Mimo bycia w Polsce gwiazdą dużego formatu, 49-latek pilnie strzegł swojego życia prywatnego i nie dopuszczał do niego dziennikarzy. Teraz w jednym z wywiadów zdradził kilka szczegółów na temat swojej małżonki, o których wcześniej media milczały.

Disco Polo dało mu sławę. Teraz wyjawia tajemnice swojej żony

Nie wszyscy o tym wiedzą, ale Marcin Miller jest związany ze swoją żoną Anną, jednak do tej pory niezbyt często zdradzał szczegóły ze swojego życia. Tym razem postanowił uchylić rąbka tajemnicy. Jak się okazało, mimo, że gwiazdor jest w show-biznesie od bardzo dawna, to nie planuje zmieniać swojego statusu cywilnego. Choć przyznał, że niegdyś nie był aniołkiem.

- To była szkoła średnia [...] I wtedy poznałem piękną dziewczynę o długich czarnych włosach. Zakochałem się i ta dziewczyna jest po dziś dzień moją żoną na dobre i na złe. Miałem swoje przeboje, ale ona jest ze mną, stoi przy mnie i zawsze jej to mówię, że wszyscy komandosi powinni brać z niej przykład, bo ona ma tak wyćwiczoną psychikę i fizykę, że tylko ona to wytrzyma. Zatem to jest moja kobieta - powiedział szczerze muzyk.

Lider zespołu "Boys" chce się skupić na życiu rodzinnym


DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Media rzadko poruszały temat życia rodzinnego muzyka, ze względu na to, że wolały skupiać się na skandalach. W rzeczywistości okazało się, że Marcin Miller woli prowadzić spokojne, rodzinne życie. Wygląda jednak na to, że czasy korzystania z uroków sławy muzyk zostawił za sobą i teraz woli skoncentrować się na swoim związku.

- Jeżeli chodzi o moją żonę, no wiadomo, w tym świecie są pokusy. Show-biznes rządzi się swoimi prawami. [...] Schodząc ze sceny, pamiętajmy, że ja jestem synem, jestem mężem, jestem ojcem, jestem dziadkiem. [...] Ja wiem, że mając te 50 lat, cały czas pozostanę tylko i wyłącznie kochającym mężem - powiedział muzyk w wywiadzie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nie uwierzycie, jak mieszka Beata Szydło! Była szefowa rządu ukryła swój spektakularny dom w małej miejscowości. Wiemy, gdzie!
  2. Gwiazda TVN OFIARĄ PRZEMOCY DOMOWEJ! Opublikowała drastyczne wideo ze swoim partnerem. Nikt nie miał pojęcia o jej dramacie
  3. Ponad tysiąc interwencji strażaków, straty są kolosalne. TVN podał fatalny bilans nocnych nawałnic
  4. Dramatyczne wyznanie Doroty Szelągowskiej. Wyjawiła smutne kulisy opieki nad pierwszym dzieckiem
  5. Artystka wywołała ogrom emocji w Opolu. Oburzyła wielu sposobem upamiętnienia tragicznie zmarłego Wodeckiego
  6. Kobieta w panice postawiła służby na nogi, bała się wsiąść do samochodu. Powód? Ręce opadają

Źródło: Plejada

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News