Znowu się zaczyna. Dantejskie sceny w zespole Piękni i Młodzi

Znowu się zaczyna. Dantejskie sceny w zespole Piękni i Młodzi Źródło: Facebook / piekniimlodziofficial

Disco polo zyskuje na popularności, a muzycy wywodzący się z tego gatunku muzycznego mają coraz więcej fanów. Niedawno wielbicielami wstrząsnęła afera w zespole Piękni i Młodzi. Wojna byłych małżonków wciąż trwa.

Disco polo przyniosło im rozgłos i popularność. Zespół odnosił wielkie sukcesy i doczekał się wiernego grona fanów. Niestety, wielbiciele Pięknych i Młodych nie mają ostatnio powodów do radości. Nie milkną echa afery, do której doszło pomiędzy byłymi małżonkami w sylwestra. Pojawiły się oficjalne komentarze muzyków.

Disco polo ma coraz więcej zwolenników

W czasie sylwestra Narożni, którzy tworzyli zespół Piękni i Młodzi wdali się w bójkę, włączając w nią swoich nowych partnerów. Magda i Dawid rozstali się jakiś czas temu, ale zapewnili fanów, że wciąż będą wspólnie tworzyć i współpracować. Niestety, po sylwestrowej aferze fani mogli domyślić się, że aktualnie relacje pomiędzy byłymi partnerami są bardzo złe. 

Niedługo po tym wydarzeniu na facebookowej stronie zespołu pojawiło się oficjalne oświadczenie, informujące fanów o wykluczeniu ze składu zespołu Dawida Narożnego. 

- Witajcie kochani! Ważna informacja! W dniu 2 stycznia w zespole "Piękni i Młodzi" nastąpiły zmiany personalne! Formacja od tego momentu tworzy oraz koncertuje w składzie: Magdalena Narożna (liderka zespołu, wokalistka), Daniel Wilczewski (wokalista, klawiszowiec) oraz Daniel Biczak (wokalista, gitarzysta, realizator dźwięku) - napisali muzycy na swoim Facebooku.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Fani disco polo z zaciekawieniem śledzą aferę w zespole Piękni i Młodzi

Jak poinformował manager zespołu, Krzysztof Bogucki, decyzja o usunięciu Dawida Narożnego zapadła jeszcze przed bójką byłego małżeństwa. Podobno został wykluczony ze składu za pomocą głosowania. 

– Zespół, który tworzą Dawid Narożny, Magda Narożna i Daniel Wilczewski, ma zapis w kontrakcie, że może samodzielnie decydować o składzie, dlatego podjęto taką decyzję – powiedział Bogucki w rozmowie z "Fakt 24".

Dzisiaj grzeje: 1. 6-miesięczne dziecko utonęło w wannie. Matka była zajęta przeglądaniem internetu

2. Naprawdę bolesna wiadomość. Nie żyje Zbigniew Wiśniewski

Dawid Narożny nie zgadza się z decyzją zespołu. Po opublikowaniu przez Pięknych i Młodych oświadczenia, muzyk skomentował jego treść.

- Moje najbliższe plany zawodowe związane są tylko i wyłącznie z kontynuowaniem kariery artystycznej w zespole Piękni i Młodzi. Nie widzę podstaw ku temu, aby wydarzenia ostatnich dni miały wpływ na funkcjonowanie zespołu, gdyż zbyt wiele pracy, czasu, poświęceń i serca włożyłem w ten zespół - oświadczył Narożny.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Objawy chorób trzustki, które widać na skórze. Nie wolno ich lekceważyć
  2. Żona Krzysztofa Piątka to najprawdziwsza piękność. Jej zdjęcia podbijają internet (FOTO)
  3. "Alarm!" na TVP. Zacznie się dzisiaj, zostały mniej niż 2 godziny
  4. Mąż nagle przerwał pierwszy taniec i odpędził od siebie pannę młodą. Chwilę później cała sala tonęła we łzach
  5. Krzysztof Jackowski przepowiedział co wydarzy się w 2020 roku! Chodzi o miliony Polaków

źródło: Fakt 24

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News