Gwiazda disco polo walczy z ciężką chorobą. Ogromny ból nie pozwala normalnie funkcjonować, pilny apel o pomoc
Pikio.pl
Joanna Szwalikowska - 15 Października 2020

Gwiazda disco polo walczy z ciężką chorobą. Ogromny ból nie pozwala normalnie funkcjonować, pilny apel o pomoc

Gwiazdor disco polo zmaga się z ciężką chorobą. Ból jest na tyle ogromny, że nie jest w stanie normalnie funkcjonować. W sieci pojawił się pilny apel o pomoc. Sytuacja jest dramatyczna.

Gwiazda disco polo walczy z bardzo ciężką chorobą. Zmaga się z potwornym bólem, jest zależny od swoich bliskich, nie jest w stanie normalnie i samodzielnie funkcjonować. Pilnie zaapelował o pomoc. Jest zrozpaczony.

koronawirus kluczowe wytyczne zmienioneNiestety, koronawirus może przenosić się w nowy sposób. Właśnie zmieniono kluczowe wytyczneCzytaj dalej

Gwiazdor disco polo walczy z chorobą. Nie jest w stanie samodzielnie funkcjonować. Pilny apel o pomoc

- To trwa już tyle czasu... Od ponad 13 lat walczę z reumatoidalnym zapaleniem stawów. To choroba, w której organizm sam atakuje i niszczy swoje, dotąd zdrowe komórki. Są dni, kiedy nie mam siły wstać z łóżka, kiedy nie widzę sensu, w tym, by starać się o każdy następny dzień, bo brakuje mi wiary w to, że jeszcze może być dobrze - opisuje gwiazdor disco polo Paweł Siluk Steiner w opisie zbiórki, która powstała na stronie Siepomaga.pl.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

TVN gwiazda Bilguun losyBilguun był gwiazdą TVN, nagle zniknął i wszyscy o nim zapomnieli. Niebywałe, co robi dzisiajCzytaj dalej

Choroba gwiazdora sprawia ogromny ból, atakuje ona mięśnie oraz organizm, co doprowadza do powstawania ogromnych stanów zapalnych. Kości oraz stawy ulegają deformacji, co powoduje nieustanny i niewyobrażalny ból. Czasami na tyle silny, że chory nie jest w stanie się poruszyć. Z powodu choroby gwiazdor był zmuszony zamknąć swój sklep plastyczny w Gdańsku. Wtedy odnalazł ukojenie w muzyce, która stała się jego pasją. Niestety choroba nie pozwala mu jej tworzyć.

- Zapewne nie zdecydowałbym się na to, gdyby nie osoby spośród Was, które mnie do tego kroku gorąco zachęcały. To jest jedyne dobro, które przyniosła mi ta choroba: spotkanie z ludźmi, którzy niosą ze sobą dobro, serdeczność i dbałość o drugiego człowieka! Z ludźmi, którzy otwierają się na innych, którzy cieszą się z przekazu, który ze sobą niesiesz, którzy widzą i kochają życie tak jak ty sam! - pisał gwiazdor pod zbiórką.

Dzisiaj grzeje:

1. Zbadali ciała zmarłych na Covid-19. Porażające odkrycie, nikt nie mógł się spodziewać

2. Od 21 godzina policyjna, Zamknięte bary, kina i restauracje u sąsiadów Polski

3. Pilny apel Ministerstwa Zdrowia do wszystkich Polek. Zagrożenie jest ogromne

Koszty leczenia zdecydowanie przerastają możliwości pana Pawła, leki nie są refundowane. Zrozpaczony gwiazdor błaga o pomoc. Na stronie Siepomaga.pl powstałą zbiórka pieniędzy na leczenie. Mężczyzna przyznał, że bardzo trudno jest mu prosić o pomoc, jednak nie widzi już dla siebie innego wyjścia z sytuacji. Jeśli chcesz wspomóc zbiórkę gwiazdora disco polo i przekazać datek, kliknij TUTAJ.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Niesamowite zastosowanie liści laurowych. Rozwiążą uciążliwe problemy ze skórą, działanie zachwyci każdego
  2. Kamil Stoch oszukany na wielkie pieniądze? Skoczek wydał oświadczenie, poznaliśmy całą prawdę
  3. 45-letnia Polka ostrzega przed koronawirusem. Ujawniła okropne powikłania, dramatyczny apel
  4. Mamy potwierdzenie, wyciekła lista chorób szczególnie niebezpiecznych w razie Covid-19. Duże zaskoczenie
  5. Koronawirus utrzymuje się na nim nawet miesiąc. Każdy Polak ma je w domu
  6. Banknot 10-złotowy może mieć znacznie większą wartość. Musi spełnić tylko jeden warunek

ZakupyOficjalnie: zacznie się już od jutra. Pójdziesz na zakupy i mocno się zdziwiszCzytaj dalej

Źródło: Siepomaga.pl

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News