Nie mieści się w głowie, co spotkało Zenka Martyniuka. Wyjątkowo smutne wyznanie

Nie mieści się w głowie, co spotkało Zenka Martyniuka. Wyjątkowo smutne wyznanie Źródło: youtube.com

Król disco polo w swojej karierze nie cieszył się jedynie z dobrych chwil. W swoim życiu musiał mierzyć się też z przykrymi momentami. W szczerej rozmowie z dziennikarzami opowiedział, co dosłownie wryło mu się w pamięć.

Król disco polo nie ukrywa tego, że jego droga do sukcesu była usłana różami. W związku z tym wyznał, co musiał przejść, aby dziś zarabiać średnio ok. 30 tysięcy złotych za występ. To okropne. Każdy by się popłakał.

Gwiazdor disco polo opowiedział, jak kiedyś wyglądała jego kariera

Film o Zenku Martyniuku stał się prawdziwą kopalnią wiedzy na jego temat. Wiele scen, które odgrywają aktorzy, wydarzyła się naprawdę. Dziennikarze byli ciekawi, czy rzeczywiście artysta nie dostawał wynagrodzenia za swoje występy. W zamian za zapewnienie rozrywki miał być obsypywany innymi dobrami. W filmie ukazano scenę, gdzie zespół Zenka Martyniuka za występ na weselu otrzymuje kilka skrzynek wódki.

- Dość często się zdarzało w latach 80. czy 90., że organizatorzy, zwłaszcza wiejskich zabaw i potańcówek, jako wynagrodzenie proponowali muzykom alkohol. Przyznaję, że nieraz płacono nam w towarze, który później trzeba było spieniężyć. Nie przepadałem wtedy za alkoholem. Coś tam się wypiło, ale uprawiałem sporty i starałem się raczej żyć zdrowo. Nieważne było dla mnie, czym płacili, liczyło się, że chcą, żebym śpiewał - przyznaje Zenek Martyniuk.

Nigdy nie zapomni przykrego incydentu. Bolało bardziej niż niechciany alkohol

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Za koncerty Zenek Martyniuk otrzymywał tak mało pieniędzy, że aby kupić sobie upatrzony ciuch w Peweksie, musiał poświęcić czas na co najmniej kilka imprez. Skrzętnie zbierał dolary, jednak pewnego razu jego radość wcale nie trwała długo. Jako nastolatek marzył o markowej odzieży, a kiedy w końcu mu się udało, ktoś bezczelnie go okradł.

Dzisiaj grzeje: 1. Gratulacje spływają od fanów. Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach mają powody do świętowania „W końcu”
2. IMGW ostrzega przed potężnym niżem. Dennis bezlitośnie uderzy w Polskę, skutki będą opłakane

- Musiałem zagrać kilka imprez, żeby kupić sobie coś w Peweksie. Pamiętam, że kiedyś sprawiłem sobie wymarzone kąpielówki, które skradziono mi w bursie, w której mieszkałem, kiedy chodziłem do liceum - przyznaje ze smutkiem król disco polo.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Objaw raka płuc widoczny na twarzy. Nigdy go nie lekceważ
  2. Żałoba w rodzinie Kamila Glika. Niesamowicie przykre doniesienia od rodziny reprezentanta Polski
  3. Zacięła się kartką papieru w palec, niedługo potem musiała walczyć o życie. Zdjęcie dłoni tylko dla ludzi o mocnych nerwach
  4. Niewiarygodne sceny podczas kręcenia "Sprawy dla reportera". Nawet Jaworowicz przecierała oczy ze zdumienia
  5. 10 milionów Polaków dostanie niebawem list. Można ponieść niemiłe konsekwencje przez nieuwagę

Źródło: Super Express

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News