W jego życiu pojawiła się nowa kobieta. Danuta Martyniuk musiała przerwać milczenie, jest bardzo ostro

W jego życiu pojawiła się nowa kobieta. Danuta Martyniuk musiała przerwać milczenie, jest bardzo ostro Źródło: TRICOLORS East News

Disco polo to ulubiony gatunek muzyczny wielu Polaków. Nic dziwnego, że wiadomości na temat życia gwiazd wzbudzają w fanach równie dużą ekscytację jak te dotyczące nowych płyt czy koncertów. Niekwestionowanym królem estrady jest oczywiście Zenek Martyniuk, który ostatnio musi mierzyć się z licznymi skandalami, w większości spowodowanych wybrykami syna. Jego żona, Danuta, przerwała milczenie. Chodzi o inną kobietę.

Disco polo budzi wśród Polaków skrajne emocje. Jedni nienawidzą tego nurtu muzycznego, inni zaś słuchają tanecznych piosenek z dużym ukontentowaniem. Fani z uwielbieniem śledzą najnowsze doniesienia na temat życia muzyków. Szczególną uwagę przyciągają oczywiście newsy na temat Zenka Martyniuka i jego rodziny.

Disco polo: Danuta Martyniuk w końcu przerwała milczenie

Syn Zenka Martyniuka zasłynął w show-biznesie dzięki skandalom i burzliwemu życiu uczuciowego. Jedyna pociecha gwiazdora disco polo nie stroni od kontrowersyjnych wypowiedzi, emocjonalnych wpisów w internecie i kolejnych głośnych awantur. Niestety, nie zweryfikował swojego zachowania nawet po niedawnych problemach z prawem, kiedy to spędził kilka dni w areszcie w związku ze złamaniem zasad kwarantanny domowej oraz prowadzeniem pojazdów mimo odebrania uprawnień.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Ostatnio media obiegły informacje na temat życia uczuciowego Daniela Martyniuka. Okazało się, że mężczyzna, który obecnie wciąż pozostaje w związku małżeńskim z Eweliną, spotyka się z inną kobietą. Jego wybranką miała być Faustyna, z którą spotykał się przed kilkoma laty. Pani Danuta początkowo broniła syna, twierdząc, że plotki są tylko szkodliwymi pomówieniami. Ostatnio postanowiła jednak ujawnić prawdę. Zdradziła, co myśli o najnowszym romansie młodego skandalisty.

- Ona zawsze osaczała Daniela, chodziła za nim i nic dobrego z tego nie wynikło. Nie lubię tej całej Faustyny i proszę to sobie zapamiętać. Nie chcę mieć z nią nic wspólnego - zwierzyła się Danuta Martyniuk w rozmowie z tabloidem "Twoje Imperium".

Dzisiaj grzeje: 1. Mamy potwierdzenie, wprowadzono pilny zakaz. Wszystko zacznie się już w poniedziałek o 8 rano

2. Dlaczego nie wolno trzymać nóg na desce rozdzielczej? Zdjęcia po wypadku

3. Kancelaria Premiera potwierdziła fantastyczne wieści. Wielu Polaków zaciera ręce

Mama Daniela Martyniuka zdecydowanie wolałaby, by syn zastanowił się nad swoim zachowaniem i wrócił do żony. Okazuje się, że małżonka Zenka Martyniuka darzy synową ogromną sympatią i mimo kryzysu, jaki panuje obecnie w związku młodej pary, nadal otacza ją opieką. Nic dziwnego - Ewelina jest przecież matką jej jedynego wnuka. Niestety, Danuta Martyniuk jest w tej sytuacji bezradna. Nic nie wskazuje na to, że para zdecyduje się do siebie wrócić, a żona syna wycofa papiery rozwodowe.

- Ewelina jest dla mnie jak córka, bo to jest anioł, nie dziewczyna. To ona zawsze będzie moją synową, moją rodziną - mówiła żona gwiazdora disco polo.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Stało się, Katarzyna Dowbor musi się przygotować. 5 października wszystko się okaże
  2. Sztuczne mięso jednak nie będzie hitem? Naukowcy natrafili na poważny problem
  3. Zenek Martyniuk w podręcznikach szkolnych? Nie żartujemy, dotarliśmy do zdjęć
  4. Do tej pory milczała. Przyszła żona Tomasza Komendy w końcu wyjawiła prawdę
  5. Ludzie musieli uciekać z mieszkań, służby pilnie przystąpiły do działania. Ogromna katastrofa spadła w nocy na miasto za granicą
  6. W kuchni masz przyprawę, którą medycyna ludowa wykorzystywała od wieków. Szczególnie teraz trzeba mieć ją pod ręką

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News