Gwiazdor disco-polo jest na silnych lekach antydepresyjnych. Niepokojące doniesienia

Gwiazdor disco-polo jest na silnych lekach antydepresyjnych. Niepokojące doniesienia Źródło: Screen/YouTube/TVP VOD

Fani disco-polo są bardzo zaniepokojeni doniesieniami o jednym ze swoich idoli. Gwiazdor został przyłapany przez paparazzi, gdy kupował w aptece mocny lek wspomagający leczenie depresji. Wygląda na to, że artysta przechodzi trudne chwile.

Gwiazdor disco-polo został sfotografowany przez paparazzi, gdy kupował w aptece środek wspomagający leczenie depresji. O sprawie poinformował "Super Express". Muzyk kupował Clonazepamum - lek wydawany na receptę przez psychiatrę. Jest to środek o silnym działaniu. Informacja bardzo zaniepokoiła fanów, którzy zaczęli poważnie obawiać się o stan zdrowia swojego idola.

Gwiazdor disco-polo przeżywa trudne chwile? 

"Super Express" opublikował zdjęcia Damiana Krysztofika, bardziej znanego jako NEF. To wokalista disco-polo, jeden z popularniejszych muzyków tego gatunku. Został zauważony w jednej z warszawskich aptek. Artysta kupował Clonazepamum - silny środek wspomagający leczenie depresji.

Jak informuje "Super Express", NEF przechodzi trudny moment - cierpi na nerwicę i depresję, a ich źródłem jest rzekomo nieudany projekt, podczas którego został oszukany przez innego artystę. Ów wspólnik naraził go na koszty wspólnego teledysku, który nigdy nie został nakręcony - drugi gwiazdor nagle wycofał się, a co więcej - próbował wyłudzić od NEF-a pieniądze. 

"Super Express" donosi, że sprawa ta zakończy się w sądzie. Gwiazdor disco-polo już poniósł jednak wielkie koszty finansowe, musi spłacić bowiem należności i karę za niewywiązanie się umowy z poprzednią wytwórnią. Miało to też wpływ na ogólny stan, który poprawić mogą tabletki.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Menadżerka potwierdza. "Zażywa silne leki"

O komentarz dziennikarze poprosili menadżerkę artysty. Potwierdziła doniesienia o trudnych momentach, jakie przeżywa jej klient. 

- Mój podopieczny od połowy lipca jest pod kontrolą psychiatry. Z racji pogorszenia stanu zdrowia psychicznego zażywa silne leki. Nie może pogodzić się z faktem, że ktoś tak bardzo go oszukał, ale próbuje się ratować. Znajomi namówili go na wizytę u psychiatry, a ten przepisał mu leki - wyjaśnia menadżerka.

Dzisiaj grzeje: 1. Tak teraz wygląda grób Piotra Woźniaka-Staraka. Bardzo smutny widok
2. Ksiądz nie wiedział, co ma zrobić. Panna młoda przez niego odwołała ślub w ostatnim momencie

Obecnie promowany jest nowy utwór NEF pod tytułem "Ona świruje". Artysta współpracuje z wytwórnią Lemon Records. Sukces zawodowy na pewno będzie ważnym czynnikiem pomagającym wyjść z ciężkiej sytuacji.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wszyscy z prawem jazdy zapłacą. Szykujcie się na wydatek 
  2. Ujawniono szokujące fakty o śmierci siostry gwiazdora. Są wyniki testu krwi. Rodzina jest w głębokim szoku
  3. Włóż obrane ziemniaki do butów i zostaw na noc. Efekt mocno cię zaskoczy
  4. Wszyscy dosłownie oniemieli. Podczas występu Barbary Kurdej-Szatan wydarzyły się niebywałe rzeczy
  5. Odrzucił zaloty Margaret, a teraz zaśpiewał przed nią w "The Voice of Poland". Reakcja trenerki? "On mnie nie chciał!"

Źródło: Super Express

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News